Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to możliwe??
#11
Nie pozwól, aby sama pb nie działała .... spraw, aby wykrywanie pb nie działało.
Reply
#12
OK, Lionheart, w 100% zgadzam się z tobą, że jeśli sprawimy, że PB będzie bezużyteczny, w zasadzie jesteśmy bogami na serwerze, możemy użyć tego, co chcemy. Więc, jako że jestem facetem, który nie ma jeszcze wiedzy o kodowaniu, gdzie mógłbym zacząć w moim dążeniu do pokonania PB?
Reply
#13
istnieje zbyt wiele metod nazywania ... Ive niektórych w innych wątkach. zasadniczo można zatrzymać go na poziomie rzeczywistej pb dll, zatrzymać go na poziomie aktualizacji, zatrzymać go na poziomie skanowania, zatrzymać go na poziomie wysyłania pakietów lub w dowolnym miejscu pomiędzy.
Reply
#14
to sprawia, że tak bardzo żałuję, że gonzo wróciło ...
Reply
#15
W porządku, wiem, że chcę zatrzymać PB tak daleko, jak skanowanie wykrytych haków, itp. Jestem pewien, że w plikach HTML jest kod wykonawczy, który informuje resztę PB, co do skanowania. Teoretycznie, jeśli linie kodu, które wykrywają obecne hacki, zostaną usunięte, wtedy powiedzą PB, że nie masz żadnych hacków. Poprawny?
Reply
#16
Czy możliwe jest całkowite niewidoczne pb?
Reply
#17
Zacytować: Napisał pierwotnie 1BADMONK Czy da się być niewidzialnym dla pb entirly? Nie.... Aby przekazać auth i dostać się do serwera, musisz mieć PB włączony (włączony). Potrzebuje go, aby wejść na serwer. PB MUSI być włączony i nieco funkcjonować, aby uzyskać dostęp do serwerów PB (wszystkich urzędników i dzierżawionych serwerów). Gdy znajdziesz się na serwerze, możesz spróbować wszystkiego, co chcesz "niewidzialne" dla PB, ale nadal będziesz wyświetlał się na PB LIST, a będziesz nadal autoryzowany przez oryginalną nazwę, którą zalogowałeś się na serwerze .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)