Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwe wykorzystanie szkoleń
#1
Zostało to opublikowane w MPC przez faast08. Jak dotąd wszyscy mówią, że to działa. Całkiem cholernie łatwe i zastanawiam się, dlaczego nikt wcześniej tego nie próbował. Po prostu skorzystaj z najłatwiejszej mapy treningowej, takiej jak trening broni, w którym możesz po prostu przejść.       Zacytować:         Originally Posted by faast08     LoL nie wiem nic o hakowaniu, programowaniu ani o niczym innym, ale muszę zrobić ponownie trening SF, odkąd założyłem nowe konto, gdy zostałem cicho zbanowany b / c zhakowanych plików PB. Im tylko 12 honoru teraz, więc nie wiem, czy to naprawdę działa, ale teraz wydaje się tak. Wziąłem mój zwykły plik eande.aao z folderu map i skopiowałem najkrótszy i najłatwiejszy trening, jaki mogłem wymyślić - 250 ft skoczni. Zmieniłem nazwę na EandE.aao, wtedy otworzyłem AA, poszedłem na trening otwarty SF e i e i to doprowadziło mnie do wieży skoku. Zrobiłem skok wieży i teraz mówi E i E zakończone lol. Dużo łatwiejsze niż jakikolwiek inny hak i e-mail, jeśli to naprawdę działa ....     EDYCJA: nie byłem w stanie spróbować grać jako SF jeszcze b / c mam tylko 12 honoru, ale zalogowałem się na oficjalnej stronie AA i pod szkoleniem jest napisane, że ukończyłem "Evasion" lol myślę, że zadziałało!
Reply
#2
Wow, to naprawdę niesamowite, możesz to zrobić z wszystkimi plikami!
Reply
#3
Hej, to miłe znalezisko, thnx ktokolwiek to opublikował i thnx 3y3 za sprowadzenie go tutaj
Reply
#4
Zacytować: Napisał Moss Wow, to całkiem niesamowite, możesz to zrobić z wszystkimi plikami! Tak. Po prostu weź łatwą mapę i nazwij ją dla wszystkich innych nazw map treningowych i po prostu biegnij. Będziesz miał pełne szkolenie w ciągu kilku minut. Naprawdę dobre znalezisko przez faast08. Wydaje się prawie zbyt oczywiste, ale nie sądzę, aby ktoś próbował wcześniej.
Reply
#5
To całkiem łatwy sposób na przetestowanie nowych hacków. Powiedzmy, że nie chcesz, aby Twoja główna postać została zbanowana, możesz zrobić inną i przelecieć przez trening. Świetne znalezisko. -Mech-
Reply
#6
Wow, to jest takie proste, ale tak cholernie wspaniałe. Dziękuję bardzo za 3y3w4nn4ch34t za wniesienie tego tutaj i dziękuję facetowi na MPC za znalezienie tego i opublikowanie go.
Reply
#7
Zapoznanie się z bronią jest najlepsze ... nie musisz nawet wykonywać żadnej z broni, jak tylko możesz się ruszyć, przejdź do schodów i do zrobienia. mniej niż 1 minuta. EDYCJA: przepraszam, widziałem to w post ubermousa ... nie zabijaj mnie OMG ktoś usunąć go, zanim zobaczy EDYTUJ ponownie: OMFG nikt nie usunął, chłopaki HES GONNA KILL ME Uber Zapisuje zmarnowany wpis i mówi w odpowiedzi: IM NIE ZAPOMINAJĄC ZABIĆ LMFAO! To był dobry pomysł od nas obojga i nie tylko jemu o tym myślimy ... Chciałbym zwrócić uwagę na opinię publiczną, która mogłaby inaczej o tym pomyśleć ... Jego fajne Spec.
Reply
#8
Musisz dać kilka powtórzeń faast08 dla jego wielkiego odkrycia. Szkoda, że go tu nie ma. Uratowałem dla niego przedstawiciela, na wypadek gdyby się tu przyłączył
Reply
#9
Uff ... Jestem winien Uber W każdym razie, po prostu zdałem sobie sprawę, że to jest sztuczka dla ludzi 2.2, którzy nie mogą wykonywać treningów snajperskich! Wahoo
Reply
#10
Nie próbowałem tego, ale myślę, że możesz też wymienić leavenwortha. Nadal będziesz wyrzucony z serwera za ROE, ale zamiast więzienia możesz przejść do innej mapy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)