Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
Hack działa świetnie ... kiedy idę na pełny ekran i uderzę 0 na klawiaturze numerycznej, otrzymuję ce
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie outofideas52 Hack działa świetnie ... kiedy idę na pełny ekran i uderzę 0 na klawiaturze numerycznej, otrzymuję ce Zaktualizowany hack wciąż nie został zatwierdzony. Naprawiłem błąd w menu w nowym, który powinien zostać zatwierdzony kiedyś dzisiaj.
Reply
#13
Znakomita praca ponownie K @ N @VEL. Mam 2 potencjalne błędy dla ciebie, myślę, że 1. Znajdź ścieżkę do gry w programie ładującym nie zawsze wyświetla okno dialogowe wyboru pliku. Często muszę klikać kilka razy lub przechodzić do innej aplikacji. 2. System Windows Server 2003 nie działa z tym hackerem. Zawsze otrzymuję nieudany zastrzyk. W moim systemie Windows XP działa dobrze. Mam nadzieję, że pomaga! KayakerUK
Reply
#14
Tak, zdawałem sobie sprawę z błędu w oknie dialogowym otwierania pliku, który czasami był bolesny w dupie, tak jak w przypadku Windows Server 03. Nie wiem, czy będziesz dodawać wsparcie dla tego czy nie ... To wciąż działa i będę kontynuować aktualizuj i ulepszaj wraz z upływem czasu ..
Reply
#15
Po prostu mogę powiedzieć genialną pracę (znowu!). Dzięki za udostępnienie, + rep
Reply
#16
Funkcja "Znajdź ścieżkę gry" nie działa! Wtryskiwacz nie mógł znaleźć ścieżki, wprowadzenie manuelu było dla niej użyteczne! Używam Vista, myślę, że to jest problem! "Tryb zgodności dla XP SP2", nie pomaga!
Reply
#17
Dobra wersja, działająca jak dotąd na XP. + rep
Reply
#18
Zacytować: Napisał pierwotnie BigKing2000 Funkcja "Znajdź ścieżkę gry" nie działa! Wtryskiwacz nie mógł znaleźć ścieżki, wprowadzenie manuelu było dla niej użyteczne! Używam Vista, myślę, że to jest problem! "Tryb zgodności dla XP SP2", nie pomaga! Nie gwarantuję, że wszystko, co działa za pomocą Vista, trwało tak długo w XP nadal nie jest w porządku, więc wyobraź sobie, jak długo potrwa, dopóki vista nie będzie w połowie przyzwoita.
Reply
#19
Nie widzę żadnego wtryskiwacza w folderze hack ..... http://img140.imagecrap.us/img140/9440/dnffagahgdh6.jpg
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)