Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głupie błędy
#11
Zacytować: Originally Posted by vermillion opublikowaliście informacje i ponownie aktywowali 3 sekcje, wasze fajne. okej, będę cię okłamywał i powiem ci najdziwniejszy plakat na tym forum !! Butthurt? zaczynać walkę? możesz wrócić do przedszkola, jeśli myślisz, że to jest to. Zrobiłem post dla prostej pomocy, a zamiast tego udowodniłeś, że możesz być największym dupkiem. i dziękuję za wsparcie wkrótce po moim pierwszym poście. w rzeczywistości przedstawiciel był na twój ostatni post, nie pierwszy. kliknij link do wpisu, może zobaczysz. Po drugie, nie jestem wcale dupkiem, udzielanie prostych rad to bycie dupkiem? k bro. Powodzenia w programowaniu.
Reply
#12
Mówi prawdę, musisz zrozumieć i dalej uczyć się podstaw języka C ++, ponieważ są to po prostu naprawdę oczywiste błędy, które można łatwo naprawić. I dlatego staram się powiedzieć, że nie wszystkie kody źródłowe są zawsze wolne od błędów, należy wykonać pewne prace samodzielnie lub nie niechętnie wkładać w to trochę wysiłku.
Reply
#13
zazwyczaj można rozwiązać te problemy, jeśli przeczytałeś przynajmniej 3 pierwsze rozdziały książki c ++. nie zajmie więcej niż godzinę. Niezdefiniowany indentyfikator? lol.
Reply
#14
jak o deklarowaniu ich, aby te małe błędy zniknęły:] plus książki na C ++ są bardzo pomocne. plus możesz znaleźć samouczki w dowolnym miejscu na deklarowanie rzeczy. także czytając mój wątek. Pomoc od nooba:] zawiera listę możliwości pojawienia się błędu. Pomoc od nooba:] mój wątek ^
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)