Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulowany rozmiar dla pistoletów / głowic?
#1
Czy istnieje hack / cheat, który zmienia rozmiar głowy lub pistoletu. Podobnie jak w przypadku pliku bones.ini, zmienia on ilość obrażeń, które mógłbyś ponieść. Jeśli jest to możliwe, gdzie mogę dostać coś takiego.
Reply
#2
szukasz Big Heads lub Big Guns, są to skórki, ale w tej chwili nie mamy ich w naszym dziale download, więc sugeruję, żebyś spróbował ich użyć.
Reply
#3
Cóż, nie zmienia obrażeń za ciebie, ale sprawia, że głowa lub pistolet są większe, więc łatwiej celować.
Reply
#4
również nie jest to skóra afaik ... bardziej model-hack (plik w3d). wystarczy wyszukać hasło "bighead" i / lub "w3d" lub coś podobnego
Reply
#5
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez 0x90 również nie jest to skóra afaik ... bardziej model-hack (plik w3d). wystarczy wyszukać hasło "bighead" i / lub "w3d" lub coś podobnego Widząc, jak ta osoba nigdy wcześniej o tym nie słyszała, myślałem, że łatwiej będzie ją zrozumieć jako skórę Zacytować: Napisał pierwotnie mafs Cóż, nie zmienia obrażeń za ciebie, ale sprawia, że głowa lub pistolet są większe, więc łatwiej celować. Duże głowy zmieniłyby twoje obrażenia w taki sposób, że uderzałbyś w głowę o wiele więcej, zwiększając ilość obrażeń, które robisz znacznie.
Reply
#6
Dzięki za odpowiedzi, ale miałem na myśli regulowane rozmiary. Zamiast dużej głowy jest to 10-krotny jego pierwotny rozmiar. Hack / cheat, który umożliwiłby 2x, 3x, 4x rozmiar i tak dalej. Bump; -; edytuj (0x90): proszę nie podbijaj wątków! to nie jest tak stare, a sekcja renegatów jest bardzo "mała". Na pewno ktoś odpowie, jeśli coś wie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)