Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ch34t st0ri35
#11
Who Me, oznacza to, że jestem zbanowany, ponieważ zmieniłem mój IP n Macid na SMAC, i mogłem tam szaleć na zawsze. Przy okazji, jakoś dostałem wiadomość od kogoś, kto powiedział, że przygotowuje się do upadku renegata i bum.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by Frate Who Me, oznacza to, że jestem zbanowany, ponieważ zmieniłem mój IP n Macid na SMAC, i mogłem tam szaleć na zawsze. Przy okazji, jakoś dostałem wiadomość od kogoś, kto powiedział, że przygotowuje się do upadku renegata i bum. uwierz mi, to nie jest zakaz. dostaję to wiele razy, a za godzinę już go nie ma. oznacza to tylko, że masz problemy z połączeniem się z serwerem.
Reply
#13
Pozostańmy na temat teraz, zanim będę musiał to zamknąć. Tylko historie o cheacie. PM komentuje użytkownika, jeśli masz coś do powiedzenia.
Reply
#14
W porządku, to stara historia. To musiało być, gdy Cyberpunk wykonał niektóre z jego pierwszych obiektów.ddb, ponieważ nie mieli imienia. Było około 9 różnych i nie było tak wielu ludzi, którzy wiedzieli o oszustach. Dołączyłem do serwera i to było na wyspach. Około 5 osób gra, 4 haxing. Ja będąc jednym z nich. Tak czy inaczej, gdy tylko dołączyłem do kombajnu, wysadziłem około 19 razy z powodu natychmiastowego zabicia jednego kliknięcia prawym kolorem przeciwko mnie. Powiedziałem mu, żeby to znokautował i grałem fair, ale on nie słuchał (normalnie haxors i tak by tego nie słuchał). On ciągle hakował. Więc rzuciłem grę i wstawiłem objects.ddb i znów się połączyłem. Zasadniczo cały hack, który miałem na sobie, to ulepszenie obrażeń i natychmiastowy pistolet do zabijania. Zostałem zabity około 3 razy, zanim dotarłem do jego bazy i zabiłem go. Ukryłem się za rafinerią i zabiłem jego zbieracza około 40 razy, zanim odkrył, gdzie jestem, kiedy mnie znalazł, zabiłem go pięć razy, zanim mnie złapał. Kiedy mnie dostał, to dlatego, że użył sbh. Mniej więcej w tym czasie wszyscy zastanawiali się, w jaki sposób punkty osiągnęły tak wysoki poziom i dowiedzieliśmy się, że była tam tylko jedna osoba, która nie drażniła się. Gra zakończyła się, gdy mój zespół wygrał przez wynik, ponieważ wysadził żniwiarkę. To był jedyny raz, kiedy widziałem ludzi, którzy nie dbają o innych hakerów. To było całkiem fajne, mimo że było tak dawno temu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)