Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy istnieje jakikolwiek uchwyt typu directdraw, który podpina DirectX 7?
#11
Więc wiem, że funkcja zwraca HRESULT, więc robię HRESULT hRet, ale to po prostu będzie niepoważne, więc jeśli chodzi o podpięcie tej funkcji, prawdopodobnie zwróci ona niewłaściwą wartość. Zbudowałem bibliotekę objazdów i dodałem do kompilatora .h i lib.
Reply
#12
Zacytować: Napisał Anddos Zbudowałem bibliotekę objazdów Zbudowałem bibliotekę objazdową, ale nie wiem, jak zwrócić objazd.
Reply
#13
Wydaje się oczywiste, że jest zorientowany na rzeczywistą metodę, w której miała być użyta biblioteka Gfx. "komentarz Hresult" annods czytają na zaczepie.
Reply
#14
Zacytować: Napisał pierwotnie fatboy88 Wydaje się oczywiste, że jest zorientowany na rzeczywistą metodę, w której miała być użyta biblioteka Gfx. "komentarz Hresult" annods czytają na zaczepie. Kiedy ludzie próbują coś stworzyć, co jest w istocie dość zaawansowane i publikują z błędami w ten sposób: Zacytować: błąd C3861: "DetourFunction": nie znaleziono identyfikatora błąd C2065: "hRet": niezadeklarowany identyfikator błąd C2065: "hRet": niezadeklarowany identyfikator Tracę motywację, by pomóc.
Reply
#15
Zacytować: Napisał Anddos Popatrz HRESULT hkIDirectDrawSurface4 :: Lock (THIS_ LPRECT lpRect, LPDDSURFACEDESC2 lpddSurfaceDesc2, DWORD dwOne, HANDLE hHandle) { AddLog ("hkIDirectDrawSurface4 :: Lock"); return (hRet); } jak ta funkcja może zwrócić coś, co nie zostało zadeklarowane? Zanim spróbujesz zrobić jakąś sztuczkę, nie masz pojęcia, spróbuj przejść przez kilka samouczków lub źródeł. Jeśli nie wiesz, funkcja musi wrócić do pierwotnego połączenia, jeśli mogę to tak nazwać. EDYCJA: i następnym razem użyj znaczników kodowych pls
Reply
#16
Cóż, mam wszystko działa, ale kiedy wstrzyknę do gry, nie widzę logu wyjściowego mówiącego o tym, że to podpięte do urządzenia, tylko początek logu wyjściowego itp. jak to 18:28:20 --------------------------------------------- ------------------- 18:28:20 Dziennik otwarty
Reply
#17
Zacytować: Napisał Anddos Cóż, mam wszystko działa, ale kiedy wstrzyknę do gry, nie widzę logu wyjściowego mówiącego o tym, że to podpięte do urządzenia, tylko początek logu wyjściowego itp. jak to 18:28:20 --------------------------------------------- ------------------- 18:28:20 Dziennik otwarty Pomaga, jeśli opublikujesz kod, aby wiedzieć, co nie jest zapisywane w dzienniku. Może wtedy zrozumiemy dlaczego.
Reply
#18
kod pochodzi z UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - DirectDrawWrapper jeśli minie to wszystko, to dużo
Reply
#19
@Ucz się więcej Używam tego haka przez jakiś czas, a wynikiem jest czarny pbss w cod4, ale powinien on działać także w innych grach w dorsza, w których PB obsługuje prawdopodobnie także w innych grach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)