Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{In Beta} Klasa D?
#1
Grałem z wersją beta, używałem mpcheat changeclass X i próbowałem każdej litery alfabetu, a wszystkie były takie same jak w wersji 2.0, z wyjątkiem D. D jest idtentyczne jak klasa SF, ale ma coś innego. Po prawej stronie ekranu znajduje się ta ikona:   malutki:   http://img33.photobucket.com/albums/.../Shot00012.png Pełne rozmiary:   http://img33.photobucket.com/albums/...12fullsize.jpg   Nie mogłem wymyślić, jak wykorzystać to, co było. Wypróbowałem wszystkie alfa i klawisze numeryczne i sprawdziłem user.ini i nie znalazłem nic, co dałoby mi pojęcie, czym są i jak z nich korzystać. Jakieś pomysły?
Reply
#2
Zacytować: Napisał Plastique27 Grałem z wersją beta, używałem mpcheat changeclass X i próbowałem każdej litery alfabetu, a wszystkie były takie same jak w wersji 2.0, z wyjątkiem D. D jest idtentyczne jak klasa SF, ale ma coś innego. Po prawej stronie ekranu znajduje się ta ikona: malutki: http://img33.photobucket.com/albums/.../Shot00012.png Pełne rozmiary: http://img33.photobucket.com/albums/...12fullsize.jpg Nie mogłem wymyślić, jak wykorzystać to, co było. Wypróbowałem wszystkie alfa i klawisze numeryczne i sprawdziłem user.ini i nie znalazłem nic, co dałoby mi pojęcie, czym są i jak z nich korzystać. Jakieś pomysły? wygląda jak moździerz
Reply
#3
lub rakiety ...
Reply
#4
może jest to narzędzie inżynieryjne wyłączyć miny
Reply
#5
Wierzę, że możesz eksplodować z tymi drzwiami
Reply
#6
ok sprawdź w grze Ustawienia> Sterowanie> WSZYSTKO jest kilka niewybranych kluczy Widziałem, co to może być, nie zapamiętuję ich nazwy, ponieważ jestem na innym komputerze, teraz spójrz tam i to musi być niż: /
Reply
#7
Właśnie przeczytałem coś z twórcami mówiącymi, że nie byliby w stanie wprowadzić w grę rund z zaprawą ze względu na oczywiste niewłaściwe użycie przez osoby szukające łatwych zabójstw. Ta ikona wygląda jednak tak. Może testowali to w tej wersji beta. Wiem, że właśnie czytałem to ostatnio przez jednego z programistów.
Reply
#8
Sądzę, że to drzwi łamią zasady. Prawdopodobnie musisz znaleźć odpowiedni alias, aby powiązać klucz, aby go użyć. Jestem pewien, że jeden z tych zwariowanych doodów hackinowych może odgadnąć, co to jest. Chyba że zostało wyłączone, idk.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)