Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTE Nanobot Int
#1
Po pierwsze, wyczyść trochę gówna.   Oficjalna strona pomocy / wsparcia / aktualizacji: Fora Da   To późne wydanie 2.4, stworzone przez jednego z naszych programistów, który możesz znać jako Sapper. To dobry bumer dla bycia publicznym i mam nadzieję, że wszyscy możecie cieszyć się tym barem bez nadużywania tego typu rzeczy. GTE może zdecydować o wydaniu większej ilości, jeśli społeczność ją podejmie.   ******************************************* *************   Wymagana jest .Net Framework beta 2   POBIERANIE     Najlepsze wykorzystanie w rozdzielczości 1024 x 768   Polecenia i inne problemy można znaleźć na stronie powyżej, po prostu kliknij link i korzystaj z innego forum.   GTE PROWDMUJE WSPARCIE UC I JEGO WSPANIAŁE PERSONELU!
Reply
#2
Ten hack sypie wszystkie komórki jajowe Uscrap, poza Fragger's // Gluggie's
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by h4t3d-0n3 Ten hack sypie wszystkie komórki jajowe Uscrap, poza Fragger's // Gluggie's Offtopic: jego usCrPt Niezłe wydanie
Reply
#4
Kod: Plik: GTE_Nanobotv4. rar Status: OK MD5 0b4bc627c61caf9c486f9310647d6ab5 Wykryto pakery: - Wyniki skanowania AntiVir Znaleziono nic ArcaVir Nie znaleziono niczego Avast Nic nie znaleziono AVG Antivirus Found nothing BitDefender Found nothing ClamAV Found nothing Dr. Sieć Znaleziono Brak F - Prot Antivirus Found nothing Fortinet Found nothing Kaspersky Anti - Virus Znaleziono niczego NOD32 Found nothing Norman Virus Control Znaleziono nic UNA Found found VBA32 Nie znaleziono Załącznik zatwierdzony. Dobra robota.
Reply
#5
nanobot co przyzywa? Pobieram plik nanobot, a nie readme
Reply
#6
nie jest to plik u rodzimego hacka wykonanego w języku c ++. Jest to biblioteka DLL, do której należy wstrzyknąć wtryskiwacz DC, który załaduje Americas Army lub zmieni nazwę na Entry.dll, AGP_Game.dll lub AGP_Gameplay.dll i umieści się w folderze America's Army / System i normalnie uruchomi Americas Army.
Reply
#7
Niezły facet od wydania
Reply
#8
HAHAHA, fajne wydawnictwo Patty .... och, czekaj, dobry saper szachowy.
Reply
#9
Dobra robota Sappy! ... i dzięki za uwolnienie tego tutaj Patrick
Reply
#10
Zacytować: Napisał Tibike nanobot co przyzywa? Pobieram plik nanobot, a nie readme Jeśli nie wiesz, co zrobić z .dll, ten bot nie jest dla ciebie. Znów oficjalną pomoc i wsparcie na forach GTE.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)