Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L4D2 gówniany hack
#1
Niektóre gówniane czasami c + p hack na l4d2 (para) brałem tnixd źródło sdk z github.     Funkcje: -Chams -ESP -Świat esp -Aimbot -BunnyHop -Nierozprzestrzenianie -Bez odrzutu -Zmień kolory wizualne -Zmień cel gładki i odległość -Crosshair - Kontrola przejrzystości       W zestawie wtryskiwacz   Uruchom grę, a następnie wtryskiwacz i poczekaj kilka sekund   F1, aby otworzyć menu, mysz do nawigacji     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1919 x 1079.     Pobieranie
Reply
#2
pls zwolnić plik hack sir
Reply
#3
Nadal jest umiarowany.
Reply
#4
Jaki jest powód pomysłu pokazania klasy Survivor zamiast imienia? Mam na myśli informację, że jest to rodzaj bota pochodzi od nazwy, choć nadal nie jest to ważny punkt wydaje się nieco opóźniony imo. Tak jak Zombie grane przez graczy są również CTerrorPlayer, więc twoi esp nie pozwolą ci nawet rozróżnić tych. Mądry? Myślę, że nie.
Reply
#5
Zacytować: Napisał BraiN__Fre Jaki jest powód pomysłu pokazania klasy Survivor zamiast imienia? Mam na myśli informację, że jest to rodzaj bota pochodzi od nazwy, choć nadal nie jest to ważny punkt wydaje się nieco opóźniony imo. Tak jak Zombie grane przez graczy są również CTerrorPlayer, więc twoi esp nie pozwolą ci nawet rozróżnić tych. Mądry? Myślę, że nie. To nic wielkiego, zaktualizuję plik po zakończeniu moderacji.
Reply
#6
Tak? Całkiem miło, biorąc pod uwagę, że zwiększasz obciążenie pracą innych, a co może wydawać się, że nie masz dużej zmiany w swoim (ponownym wydaniu?) Już wydanego projektu, oznacza to, że plik będzie znowu przebiegał przez analizę plików, więc możesz chcieć zrewidować to przed opublikowaniem czegoś. Z listy funkcji dodałeś coś nowego do swojej wersji?
Reply
#7
Teraz wszystko jest ok, wielkie dzięki, @ wlan
Reply
#8
Odtąd minęło trochę czasu ...
Reply
#9
Zastanawiam się, czy mam zakaz opuszczania go? lmao po prostu gra z sumą znajomych
Reply
#10
Sir nie działa
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)