Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L4D2 gówniany hack
#11
Zacytować: Napisał volencemale Sir nie działa Co się dzieje po wstrzyknięciu - widzisz krzyżyk w menu głównym? Spróbuj dołączyć do trybu solo. Zacytować: Napisał StarniteNoob Zastanawiam się, czy mam zakaz opuszczania go? lmao po prostu gra z sumą znajomych Używamy go na własne ryzyko. Ale, moim zdaniem, vac cię nie zbanuje.
Reply
#12
xD. Czy wiesz o funkcjach reset / OnScreenSizeChanged? Za każdym razem czcionki menu są zepsute Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1280 x 720.
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by peshka xD. Czy wiesz o funkcjach reset / OnScreenSizeChanged? Za każdym razem czcionki menu są zepsute https://i.imgur.com/xhStthb.png Reset jest podpięty i obsługuje czcionki i itp. Sprawdzę to.
Reply
#14
Dziękuję, najlepsze trafienie
Reply
#15
[QUOTE = jackson4800; 1993734] Co się dzieje po wstrzyknięciu, czy widzisz krzyżyk w menu głównym? Spróbuj dołączyć do trybu solo. bez krzyżyka w menu głównym i po naciśnięciu wtryskiwacza i błędu
Reply
#16
[QUOTE = volencemale; 1995074] Zacytować: Wysłany przez pierwotnie jackson4800 Co się dzieje po wstrzyknięciu - widzisz krzyżyk w menu głównym? Spróbuj dołączyć do trybu solo. bez krzyżyka w menu głównym i po naciśnięciu wtryskiwacza i błędu Jaki błąd?
Reply
#17
Funkcja Chams powoduje awarię. Powodzenia w poprawce. : 3 Wszystko inne działa dobrze.
Reply
#18
[QUOTE = jackson4800; 1995265] Zacytować: Napisał volencemale Jaki błąd? jak ten sir
Reply
#19
[QUOTE = volencemale; 1996335] Zacytować: Wysłany przez pierwotnie jackson4800 jak ten sir Czy to jest wersja parowa? Działasz jako administrator? Błąd informujący, że twoja nazwa procesu lub otwarty proces jest nieprawidłowy.
Reply
#20
Nie działa. awaria błędu. Jestem parowy ostatni ver. win7 (x64). edytuj: Cham wyłącza -> nie zawiesza się w grze. proszę dodać Speacial Infected & tank tylko widoczne pole ESP. zwykli zombie i nasi koledzy z drużyny ESP BOX nie potrzebują. dziękuję za dzielenie się z Sir.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)