Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Niewykryte] Garry's Mod Hack-ESP, WallHack, Object ESP, Celownik, Auto Trigger, Aimb
#1
Tak więc jest to dodatek, który sprawia, że nie jest wykrywany przez VAC. Możesz uruchomić w nim większość serwerów, które włączyły "sv_allowcslua" i po prostu znalazłem go kilka dni temu i zdecydowałem się go udostępnić.     Zawiera: - ESP - Real Box esp - Ściana "hack" - Skrypt Bhop emulujący faktyczne wejście klawiatury - DarkRP Atm cracker - Multi-namestealer DarkRP - Zaawansowany celownik wyświetlający pomocne informacje - Skrypt Propkill (ttt i DarkRP) - aimbot - Triggerbot - Spamer z Flaslight - Automatyczna kontrola wersji, aby być na bieżąco - HitMarker - Chat Spammer - O wiele wiele więcej...     Jak używać: Dołącz do serwera. Następnie w grze otwórz konsolę i wpisz "lua_openscript_cl Lenny.lua", skrypt powinien być załadowany teraz. Jeśli nie załadują serwera, najprawdopodobniej nie chcesz ładować skryptów. Są sposoby, aby je ominąć, ale nie jestem tym, który ci to pokazuje, użyj google. Po załadowaniu możesz użyć komend / zmiennych "lenny_" do uruchamiania pewnych poleceń i / lub wyłączania / włączania funkcji.   Przykład: lenny_esp 1; lenny_aimbot 1 Aby je wyłączyć, wykonaj na przykład: lenny_esp 0. Możesz także powiązać hacki z kluczami.     Pobierz: UC nie zezwala na pobieranie. Po prostu szukaj dodatku do pary. Lol!   Podstawowe kredyty dla Lenny'ego za jego wykonanie.
Reply
#2
zrzuty ekranu? kredyty?
Reply
#3
Dla jakiej gry?
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by srivathsa12348 Dla jakiej gry? powinieneś nauczyć się czytać
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by learn_more powinieneś nauczyć się czytać gdzie ? nie ma nazwy gry. myślę, że to dla wszystkich fps? : P
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by srivathsa12348 gdzie ? nie ma nazwy gry. myślę, że to dla wszystkich fps? : P Threadname states: "Garry's Mod"
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by Search Wątek Nazwa stany: "Garry's Mod" nie zrozumiał, może pomóc
Reply
#8
Wyraźnie używam go przez wiele czasu i nie jest on wykrywany jako jego dodatek. Inną sprawą jest modyfikacja garry'ego, aby załadować te skrypty, nie sądzę, że można je wykryć. GUZ
Reply
#9
Przepraszamy, ale ten plik nie zostanie zatwierdzony, ponieważ tworzy połączenia internetowe w celu pobrania niektórych informacji konfiguracyjnych.
Reply
#10
Ludzie mogą go po prostu dostać z dodatków do pary.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)