Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który jest najlepszy Hack?
#1
Cześć wszystkim, co jest teraz najlepszym hackerem? z tak wieloma, aby zacząć jestem zdezorientowany (jako NOOB)
Reply
#2
prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, jakiego można użyć do AA
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by akridine prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, jakiego można użyć do AA z tego, co powiedzieli na forach PB, PB ma krowę lol. PPL nadal narzeka na nowy hack i bla bla, i nikt nie powiedział, czy MH zostanie wykryty, czy nie.
Reply
#4
Jeśli zostanie wykryty, więc muszę grać na nieoficjalnych serwerach, więc nie zarabiam Honoru? jakikolwiek dobry sposób na zdobycie punktów honoru?
Reply
#5
Jeśli zamierzasz oszukiwać, oszukuj dla zabawy i satysfakcji ze świadomości, że frustrujesz piekło z opozycji. Nie oszukuj, aby podnieść swój honor. Po prostu nie ma sensu.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by Quixxilver Jeśli zamierzasz oszukiwać, oszukuj dla zabawy i satysfakcji ze świadomości, że frustrujesz piekło z opozycji. Nie oszukuj, aby podnieść swój honor. Po prostu nie ma sensu. + jest hak honorowy w mh, więc nie ma znaczenia, czy i tak zostaniesz zbanowany
Reply
#7
Cholera, po prostu KOCHAM Multihacka. [/ drools]
Reply
#8
Zacytować: Napisał Targa Jeśli zostanie wykryty, więc muszę grać na nieoficjalnych serwerach, więc nie zarabiam Honoru? jakikolwiek dobry sposób na zdobycie punktów honoru? Użyj Thermite C na Oficjalnych serwerach, jego niewykryte .................... Pamiętajcie, faceci, multihack jest wykryty, więc każdy noob proszony o dobry hack prawdopodobnie nie chce zaczynać z tym . Nie możemy zapomnieć o naszych publicznych twórcach hacków tylko dlatego, że wszystkie te fiasko MH lol.
Reply
#9
Przez około tydzień używałem "piekła" i moim zdaniem jest to najlepsze jak dotąd ... Używam go tylko do wykrywania wrogów z łatwością.
Reply
#10
[QUOTE = akridine] prosty do odpowiedzi MH aka multihack jest wykrywany przez punkbuster, ale jest najlepszym hackerem, którego można użyć do AA [/ QUOTE Myślę, że multihack wciąż pozostaje niewykryty. Jeśli został wykryty, nie mógłbyś dołączyć do serwera. Zostajesz cichy zbanowany.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)