Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściga elitę snajperską ECC
#11
Jak to zainstalować?
Reply
#12
nie instalujesz tego
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie DingoPL Jak to zainstalować? może czytanie wątku ci pomoże?
Reply
#14
Rozumiem już, że zaczynam grę od oszukiwania. Ale pytanie nr 2: Jak zacząć grę od oszukiwania i nowych map? Nowe mapy są uruchamiane tylko za pomocą "New Map Launcher dla SE v1.5.exe".
Reply
#15
Zacytować: Napisał pierwotnie DingoPL Rozumiem już, że zaczynam grę od oszukiwania. Ale pytanie nr 2: Jak zacząć grę od oszukiwania i nowych map? Nowe mapy są uruchamiane tylko za pomocą "New Map Launcher dla SE v1.5.exe". co? Nie całkiem cię rozumiem. hack pozostanie przez całą grę, chyba że ją zrestartujesz, jeśli o to zapytasz.
Reply
#16
Nowe mapy dla wielu graczy są uruchamiane tylko przez inny program. Gra jest często uzupełniana nowymi mapami dla wielu graczy. Jak rozpocząć grę jednocześnie z nowymi mapami dla wielu graczy? Ekran ^: http://img696.imagecrap.us/img696/45...pslauncher.png
Reply
#17
użyj jakiegokolwiek wtryskiwacza, który może wstrzykiwać w działającym procesie, na przykład winject, stealth injector lub cokolwiek innego. uruchom grę przez program i wstrzyknij hack (dll) w momencie, gdy gra znajduje się w menu głównym.
Reply
#18
Dzięki! Zrozumiałem. W nowych mapach dla wielu graczy prawdopodobnie można grać z cheat używając tylko Winject.exe. Konieczne jest, aby rozpocząć od pierwszej gry za pomocą programu ładującego nowe mapy, włączyć grę, a następnie włączyć oszukiwanie. DCInjector.exe do tego celu nie zbliża się, ponieważ gra rozpoczyna się od oszukiwania za pomocą przycisku. W sinJect.exe nie zrozumiał, że wybiera plik * .dll (i nie jest to konieczne). Świetna robota!!! P.S. Przepraszam za mój zły angielski.
Reply
#19
cześć Dowiedz się więcej, możesz stworzyć kolejny wallhack bez odwracania kolorów lub Aimbot dla Sniper Elite? [Automatyczne połączenie - 2:19:48 UTC] lub powiększ hack ...
Reply
#20
Zacytować: Napisał pierwotnie angy.pl cześć Dowiedz się więcej, możesz stworzyć kolejny wallhack bez odwracania kolorów lub Aimbot dla Sniper Elite? [Automatyczne połączenie - 2:19:48 UTC] lub powiększ hack ... Jeśli tak zdecyduje, to zrobi. Ponadto nie należy podwójnie publikować. Użyj przycisku edycji.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)