Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testerzy nadchodzących hacków
#1
Całkowicie zrestartowałem mój kod na moim nowym Inactivity Hack, ale nie robi tego po prostu, automatycznie zachowa gernade dla niestandardowej ilości sekund i puści po twoich niestandardowych sekundach. Problem: Z jakiegoś powodu uruchamia klucze, gdy kliknie i puści: S. ESC Myślę, że staje się początkiem, wszystkie klucze nie działają, dziwne.     --- CHCESZ NIEKTÓRE TESTERY, poproszę mnie, jeśli chcesz pomóc, "Nie mam czasu, aby ponownie uruchomić komputer za każdym razem, gdy popełnię błąd" Dziękuję. -------------------------------------------------- ------------------------------------   To będzie wyzwaniem, które PunkBuster wykryje, pozwoli ciężko pracować.   AM USTALAJĄ MOŻLIWY PROBLEM. Ale nadal możesz testować moje inne rzeczy pod kątem błędów i błędów. Albo źle wyślij to przez msn, albo opublikuj tutaj   PM Me z ur e-mailem, dzięki czemu mogę wysłać do Ciebie e-mail lub dać mi miejsce do przesłania, jeśli chcesz.
Reply
#2
Akceptowalibyśmy twoje pobieranie testu na stronie http://www.aaunderground.com, przekażemy go do sekcji plików do pobrania, a nasi testerzy i prawdopodobnie pracownicy przetestują go. Twoja poprzednia wersja naprawdę była przydatna.
Reply
#3
V1.45 Naprawiono obciążenie procesora i tak robi ten, ale jest on bardziej użyteczny. - Rzuć Gernadesa AutoMatically i spraw, by poczekał pewną ilość czasu, aż zwolni przycisk myszy -Aims z twoim 203 na przejeździe przez most, aby trafić w pobliżu lub na spawn. (Z obecnymi problemami) -Kliknięcie skrótu klawiszowego aimbots, gdy jest poza domem, i automatyczne wykonywanie zdjęć (z wyboru). Porusza się automatycznie również poruszając myszą.
Reply
#4
ok, więc co to za hack, i co robi, i czy potrzebujesz pbhack .. powiedz mi, a ja i ja chcę być twoim testerem
Reply
#5
Hack bezczynności. Robi rzeczy automatycznie, jak na przykład prekonfigurowane rzeczy na czacie, uruchamiają ustawione ścieżki do różnych celów, strzelają, przeskakują, skaczą itp. Wszystko to dzieje się po naciśnięciu pewnego przycisku lub po 40 sekundach, gdy nic nie naciskasz, abyś nie został wyrzucony z serwera za bycie afk. Świetnie nadaje się do tych krótkich wycieczek do łazienki lub do jedzenia.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by JohnBLucky Hack bezczynności. Robi rzeczy automatycznie, jak na przykład prekonfigurowane rzeczy na czacie, uruchamiają ustawione ścieżki do różnych celów, strzelają, przeskakują, skaczą itp. Wszystko to dzieje się po naciśnięciu pewnego przycisku lub po 40 sekundach, gdy nic nie naciskasz, abyś nie został wyrzucony z serwera za bycie afk. Świetnie nadaje się do tych krótkich wycieczek do łazienki lub do jedzenia. nie nie nie nie.. to sprawia, że biegasz w kółko, więc jesteście pewni, że jesteście zwolnieni.
Reply
#7
Umm, najwyraźniej nie wypróbowałeś najnowszych wersji tego kurczaka. Widzisz, różnica polega na tym, że twój awatar wygląda jak spowolniony w kółku, Inactivity Hack działa całkiem nieźle
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)