Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopnięty i nie kopnięty
#1
ok i nie mam pojęcia o tym, co się dzieje tutaj. Jeśli konkretny jeden z nich został wykryty dziś wieczorem, czy nie, ale grałem cały dzień (2.4) pod 1 nazwą z hackem, którego nie można nazwać. potem wysiadam na kilka godzin. Wracam grać ponownie na serwerze aasa w / starych znajomych na teamspeaku. dostałem nazwę, która została wcześniej zbanowana na serwerze aasa .. złe / niedozwolone imię ... wszedłem, a potem w lewo. Byłem jak wtf .. przyjaciele na TS powiedzieli coś o zakazie punkbuster. Powiedziałem, że to tylko moje imię i aasa, nie pozwalając na to. więc dostałem na innym .. i innym ... 3 lub 4 zostały zbanowane (wszystko to było 1 raz imiona były na pb) .. potem chłopaki z TS byli jak może jesteś zbanowany sprzętem. więc kończę AA .. sprawdź moje logi kick i itsays jego do hackowania // bot im używając, więc wiem, że wut to. więc przekonaj się, czy nie ma zakazu sprzętowego. wejdź do nas serwer wojskowy w / pb w / nic na. pozwala mi grać. więc nie jestem zbanowany sprzętowo, więc wychodzę z tego serwera, nie AA i ja puszczam i ładuję bota. wracam do tego samego serwera armii, na którym pozwala mi grać w te zdjęcia i wszystkie. więc działa i gra im. więc wracam do tego samego serwera aasa, który dostał moje konta jak 5 minut wcześniej i pozwala mi grać, a to auto ma cele i strzela. nie ma zakazu tym razem. jakieś pomysły? może logujesz się do serwera bez hacków a następnie wylogowujesz się i umieszczasz je na czymś lub nie robisz .. trochę jak wracasz w 2.2.1 kiedy myślę, że to zhakowane pliki pb i kiedyś siedziałbym pomyślał, że giv eu whitelist lub somethiing tak, ale kiedy grasz w / to reg pb, a potem wracasz na zhackowane pb i działa ... czy to może być w ten sam sposób czy coś ... jestem trochę zagubiony .. i zostało mi tylko 4 konta .. ale im gunna po prostu dołącz do leg, a następnie wyjdź, a następnie włącz, a następnie dołącz. jeśli to działa przez jakiś czas, myślę, że źle postuję coś na ten temat ..
Reply
#2
zależy, czy na serwerze znajduje się administrator, jeśli istnieje i widział cię oszukującego; następnie zbanował ciebie / twojego ip.
Reply
#3
wróciłem na tym samym serwerze 4 razy, gdy zostałem zbanowany.i nawet nie dostałem paly w ogóle ... natychmiastowy zakaz. następnie załadowałem grę bez hackowania w 1 rundzie, po czym włączono hack, a następnie wróciłem do tego samego serwera, a następnie zhakowano i zhakowano. od tego czasu zrobiłem to w ten sposób jak jeszcze 5 razy .. zaloguj się po prostu pozwól mu się ukuć .. pb autenticates ya acount, a następnie odłącz się od tego serwera, a następnie przywołaj bota, a następnie przejdź do serwera. do tej pory tak dla mnie dobre.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)