Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacking PRoject - Unreal ed dla map AA
#1
Erm, ok, myślę, że powinniśmy przygotować i rozpowszechnić edytor map AA, erm, k. Tak więc prawdopodobnie potrzebowalibyśmy około 2-4 ppl lub mniej.   Wiele osób chce redaktora lewów, lub możemy po prostu tworzyć własne mapy i rozpowszechniać mapy, które są znane jako hakerzy, którzy tworzą mapy i hack, lol, mam experence z ut2003 mapami, więc mogłem zrobić kilka ciekawych map, jeśli można dostosować pliki, aby działało.   Jestem pewien, że używają wersji alfa 927 wersji
Reply
#2
Cóż, nie mam ŻADNEJ wiedzy na temat mapowania UT2003, ale jestem gotów się uczyć. Zrobiłem kilka map dla Half-Life, które są całkiem dobre, z informacji, które słyszałem. Jeśli chcesz mnie podłączyć za pomocą samouczka do tworzenia map w Wielkiej Brytanii, jestem za tym wszystkim.
Reply
#3
k. ermu potrzebujesz hm, ale szukaj w google dla nierealnej edycji wiki Najpierw jednak musimy go zmodyfikować, abyśmy mogli edytować mapy.
Reply
#4
w rzeczywistości nie musisz tworzyć zupełnie nowego edytora lub zmieniać ustawień, potrzebujesz konwertera. jak dokładnie to zrobić jest całkowicie poza mną.
Reply
#5
CO masz na myśli konwerter? Nie sądzę, że jeśli konwertujesz aa na ut2, to nie będzie działać, mapa po próbie załadowania do ued szuka pakietów w core.dll i innych rzeczy, dlaczego? ponieważ w grze występują inne efekty niż zwykły silnik dla ut2003, nie można nawet importować plików utx. Erm, może mają konwerter, ale myślę, że jest to mało prawdopodobne.
Reply
#6
byłoby NAPRAWDĘ proste, gdybyśmy mogli konwertować plik mapy aa na t3d, i zaimportować go, a następnie edytować lub przekształcić z powrotem @! Ahh widzę, co ty ... ALE jak mogliśmy to zrobić? Erm, gdzie nie ten lejek ..
Reply
#7
Jeśli ten projekt wyjdzie na światło dzienne, może mi się przydać. Pod warunkiem, że oczywiście chcesz zachować edytor (?) Jako prywatny. Od czasu oryginału gramofuję się z edytorem U / UT / UT2k3. :-)
Reply
#8
więc jaki jest postęp w tym zakresie? Szukałem informacji w sieci na lewą stronę. Widziałem, jak to się stało, dlatego jest to możliwe. tylko żałuję, że nie miałem trochę więcej informacji.
Reply
#9
Nie istnieje żaden znany edytor map, jeśli jest on prywatny i ten temat ma ponad 2 lata.
Reply
#10
To jest jak wątek 2 ½ roku .......
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)