Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepraszam, że to moi bracia, admini ......
#1
Cześć chłopaki,, tutaj Stephan   Mój brat naprawdę nie lubi oszustów, widziałeś wczoraj, nie? Teraz mam komputer chroniony hasłem, więc nie może wejść na mój komputer, żeby zobaczyć, co robię.   mój brat gra też armię amerykańską, a on naprawdę nienawidzi oszustów lol .. Bud lubię to i bardzo podoba mi się ta strona .. przepraszam za wczoraj   a administrator zablokował mój adres IP i moje konto Stephan, teraz zmieniłem mój adres IP i teraz utworzyłem to konto .. Zostanę na tym koncie i nie wracam do konta Stephan, ponieważ ma teraz naprawdę złą nazwę: P   tylko czy odbanujesz mój adres IP? dzięki..     PS: przepraszam za zły angielski
Reply
#2
lol mój brat ... zawsze z winy brata? LOL OK, cześć ponownie
Reply
#3
tak, tak ... ... obwiniam twojego brata.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by GLAD2KILLU lol mój brat ... zawsze z winy brata? LOL OK, cześć ponownie lol tak, mam głupiego brata (prawdziwy) dlaczego siostry mogą to zrobić?
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie Mgonzo tak, tak ... ... obwiniam twojego brata. Twierdzę to drugie.
Reply
#6
No cóż, świat nigdy się nie dowie. Niech to będzie twoja mama lub Papież, myślę, że inny post taki jak ten pod twoim imieniem spowoduje po prostu kolejny zakaz.
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie AstrokGeek No cóż, świat nigdy się nie dowie. Niech to będzie twoja mama lub Papież, myślę, że inny post taki jak ten pod twoim imieniem spowoduje po prostu kolejny zakaz. jaki post ???????????????
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)