Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A Hole Nowy RODZAJ Hack
#11
Pozwólcie, że powiem to w prosty sposób, o czym mówił Ubermouse. Każdy, kto wysyła e-maile do ciebie "pochodzenie" lub kody, które "CHCESZ", abyś mógł mieć "HACK", który "NIE JESTEŚ", "MUSISZ". Jeśli wiesz, jak to zrobić, "kody", samemu je wymyśl. Przegrany.
Reply
#12
Bez żartów, Gdzie słyszysz takie informacje? Jeśli możesz zrobić takie hakowanie, jak mówisz, nie powinieneś potrzebować tych źródeł (jeśli mieli takie źródło dla aaom). I dlaczego uważasz, że to źródło istnieje?
Reply
#13
Chciałbym również coś, co zamierzam zrobić ... Burger z serem Jajko Ryba kurczak indyk Frytki Tacco Pizza Btw, robię rzeczy, wszystko, co musisz zrobić, to mi to dać. Potem wstrzyknę to wszystko do mojego żołądka, więc nie wiem, że go tam włożyłem. -------------------------------------------------- -------------------------- Kończąc moją rozmowę o jedzeniu, oznacza to, że pytasz o hacki, które inni nazywali twoimi własnymi. Wreszcie, wstrzyknięcie pliku nie oznacza, że nie można go wykryć.
Reply
#14
Myślę, że mówi o łataniu pamięci zamiast łatania plików * .u. Jeśli tak jest, wówczas przesunięcia AAO byłyby użyteczne, ponieważ pamięć jest bardzo podobna do plików * .u. Dlaczego nie może pobrać AAOM i uzyskać łatki sam w sobie jest czymś dziwnym.
Reply
#15
Cóż, byliście z nim dość kiczowate, ale tak, to prawda, że wydaje się złośliwy. Ale nie powinniście mu go dawać, ale może trochę mu pomóżcie? może może wyjść z czymś. Nie ufam mu osobiście, ale jeśli ktoś chce spróbować pomóc programistom ... powiedzmy, niech spróbuje. i koleś, po prostu szukaj, jestem pewien, że możesz znaleźć kody. Powodzenia ...
Reply
#16
ta cała nić jest bezużyteczna i jestem pewna, że odpowiedzi, które dostał, są wystarczającym dowodem
Reply
#17
ten facet jest pełen bzdur. Nie może nawet przeliterować Całego prawa. Około 10 lat stara się brzmieć 1337
Reply
#18
tylko szybkie pytanie .... czy wykrywany jest TrixNice (ten, który można pobrać z tej witryny)? już wcześniej zadawałem to pytanie, a ludzie klepali się po buszu ...
Reply
#19
Umm .... pozwól, że przedstawię ci wykrytą i niewykrytą nić w kleistych kleistych. I spotkaj się ze swoim przyjacielem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)