Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebuję kogoś 1, aby uczynić mnie nową nazwą renegata
#11
K ive zrobiłem to wcześniej i to się nie zmieniło Ive miał ten sam ip przez długi czas używam do mostu na halo 2 i było to samo .... dobrze dzięki za pomoc
Reply
#12
ciężki los zawsze miał dynamiczny adres IP
Reply
#13
Co twój boldasan ISP? Jeśli rzeczywiście jest statycznym adresem IP, zadzwoń do nich i poproś o zmianę.
Reply
#14
comcast ........
Reply
#15
Comcast wykorzystuje dynamiczne, a nie statyczne. Przejdź do ustawień routera i sprawdź, czy możesz ustawić nowy początkowy adres IP. Następnie przejdź do polecenia cmd i wpisz "ipconfig / release", a następnie "ipconfig / renew". Następnie powinieneś po prostu zrestartować modem i mieć nowy adres IP. Może to jednak nie działać na wszystkich routerach. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz spróbować zmienić adres MAC routera.
Reply
#16
jak dostać się do ustawień routera? i po prostu próbowałem cmd wiele razy i numery były nadal takie same, więc możesz wyjaśnić, co muszę zrobić dla pozostałych 2 rzeczy?
Reply
#17
nie kopiuj podwójnie. jest twoją domyślną bramą. wejdź do wiersza poleceń, wpisz ipconfig, spójrz na listę, gdzie jest napisane, że brama jest fałszywa, zanotuj adres w dół i wpisz go w przeglądarce i to twoja strona konfiguracji roaterów
Reply
#18
k teraz pyta mnie 4 o hasło i nazwę oraz e-maile, które daje mi, o których nigdy wcześniej nie słyszałem
Reply
#19
Jaki masz router? Zwykle można zostawić pustą nazwę użytkownika, a domyślnie hasło to admin (przynajmniej w przypadku linków).
Reply
#20
Jestem linksys, a funkcja administratora działała, ale co mam zrobić, gdy strona jest otwarta?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)