Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z1 BattleRoyale (H1Z1) Zewnętrzne źródło C ++
#1
Teraz HWID Zablokowany Z1BR (H1Z1), więc pieprzyć was wszystkich (od świtu.) I wziąć moje źródło   Jest to moje własne źródło, ale bardzo, kurwa, trochę zainspirowane zewnętrznym źródłem @ majorupdates69, ALE LITTLE BIT   btw to gówniane źródło, brak utraty klatek na sekundę, ale zły kod itp ...   - NoClip - SpeedHack - MagicBullets (nie działa) - ESP (linie, skrzynia, samochody, przedmioty, gracze,) - Aimbot (z inteligentną prognozą jeszcze nie zakończoną, ale działającą.) - Teleportacja (Tylko dla gracza, nie zrobiła tego dla samochodów, ale dla ez) - Nieskończona amunicja (zapomnij dodać, ale NOP ma dwie rzeczy)   MakeNOP ((BYTE *) 0x14280B359, 0x3); // Blokuj amunicję broni do 30 MakeNOP ((BYTE *) 0x14280E23D, 0x4); // Skip Reloading Animation   Aby nie mieć odrzutu, ustaw czułość na 25 (tylko ADS) i DPI na 400.   Pobierz tutaj   Do moderatora, który zatwierdzi mój plik, możesz usunąć pierwszą, którą dodałem?
Reply
#2
Super, czy nadal wymaga obejścia?
Reply
#3
smutno słyszeć, że masz hwid zakazane, powodzenia na innych ludziach
Reply
#4
Fajne rzeczy, możesz dostać unbanned, kupując nowy dysk twardy, jeśli naprawdę chcesz, miałem zamiar wydać teleport i inne rzeczy wkrótce, ponieważ wszystkie p2c go dostają, ale już masz tak gj Również dla NOP dla ammo am po prostu szukasz amunicji w silniku?
Reply
#5
Chcesz mi powiedzieć, że DayBreak nie chroni ważnych rzeczy, takich jak strona serwera amunicji? Czy naprawdę można mieć nieskończoną amunicję, a nie tylko na ekranie, ale zreplikować ją również wszystkim innym? Wiem, że w niektórych grach można zdobyć nieskończoną amunicję, ale inni ludzie nie zobaczą twoich kul i zobaczą twój pistolet, po prostu odrzucając puste lol. Daj mi znać, proszę, jestem naprawdę zainteresowany.
Reply
#6
Zatwierdzone, tylko źródło. Dziękuję za udostępnienie Zacytować: Napisał Zuqaa Do moderatora, który zatwierdzi mój plik, możesz usunąć pierwszą, którą dodałem? Tak, gotowe.
Reply
#7
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez KG7854 Chcesz mi powiedzieć, że DayBreak nie chroni ważnych rzeczy, takich jak strona serwera amunicji? Czy naprawdę można mieć nieskończoną amunicję, a nie tylko na ekranie, ale zreplikować ją również wszystkim innym? Wiem, że w niektórych grach można zdobyć nieskończoną amunicję, ale inni ludzie nie zobaczą twoich kul i zobaczą twój pistolet, po prostu odrzucając puste lol. Daj mi znać, proszę, jestem naprawdę zainteresowany. Nie robią nic serwery.
Reply
#8
Dla mojego zakazu HWID, próbowałem z innym komputerem, i jestem nadal zbanowany, myślę, że im ip banned, ale mam statyczny ip: | to jest takie fajne..
Reply
#9
Zacytować: Napisał Zuqaa Dla mojego zakazu HWID, próbowałem z innym komputerem, i jestem nadal zbanowany, myślę, że im ip banned, ale mam statyczny ip: | to jest takie fajne.. Czy podłączyłeś coś do nowego komputera, który był stary, kiedy zostałeś zbanowany? Spróbuj także VPN
Reply
#10
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Czy podłączyłeś coś do nowego komputera, który był stary, kiedy zostałeś zbanowany? Spróbuj także VPN to był nowy komputer tak przetestowane z nordvpn i tarczą hotspot (vpn) i nadal zbanowane. próbowałem ponownie zainstalować system Windows, fałszywe hwid, numer seryjny, volumeid, adres mac i NIC nie został unbanned me
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)