Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZWOLNIENIE] Dziennik PWNTBOT 1.0
#11
Zrobiłem polecenie, ale nic nie działa ..... umieściłem to w folderze Moje zapiski w moim folderze AA i ukryłem go, a potem zrobiłem Summon PwntBot.Loader w menu nic się nie stało, a potem zrobiłem w grze nic się nie stało, co jest nie tak?
Reply
#12
poopnugget czy umieściłeś plik w folderze zapisów, podczas gdy Aao działał, a potem chowałeś się i próbowałeś z aao przez cały czas?
Reply
#13
nie zostawiłem aa i innych rzeczy, a potem zrobiłem folder i umieściłem bota w folderze, a następnie ukryłem go i ponownie uruchomiłem ponownie
Reply
#14
Zacytować: Napisał SaiyanGoth Dlaczego nie ma żadnych kredytów od podstawowego bota? po dekompilacji widzę, że skrypty są w zasadzie takie same z minimalnymi zmianami (dodany radar). PwntBot: BasicBot Ktoś jeszcze widzi te podobieństwa? otworzyłem bota i zobaczyłem źródło (nie zaszyfrowane) jest Loader By Reverend Well ale nie ma kredytów dla bota Basic i pewnie facet zapomniał o tym i został już zwolniony, więc sposób w jaki rozmawiamy jest teraz bezużyteczny Zacytować: Wysłane przez pierwotnie - LOL[-] Nienawidzisz pliku nadal w formacie u, którego używasz w usx, a format do konwersji spowodowałby, że plik ostatecznie dotarł do pliku StaticMeshes. Teraz plik, który należy zmodyfikować, musi mimo to podziękować. LMFAO co to jest? lol Zacytować: Napisał pierwotnie użytkownik UnknownMember co mówisz mówiłeś? LMFAO PwNeD
Reply
#15
Program ładujący jest również programem basicbot
Reply
#16
Zacytować: Napisał SaiyanGoth Program ładujący jest również programem basicbot wiele botów ma tego samego ładowacza co basicbot ... wiele osób nie wie, jak stworzyć własny program ładujący.
Reply
#17
jak go zwołać? do jakiego katalogu używasz?
Reply
#18
Kto dba o swoje wydarzenia wejściowe, do diabła, to nie jest wielka sprawa
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)