Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH dla wersji 2.1?
#1
kiedy nadejdzie wersja 2.1, czy MH nadal będzie działało, czy ktoś stworzy nowy / zmodyfikowany MH?
Reply
#2
Cóż, słyszałem, że MH nie działa i 2.1, i nikt nie ma kodu źródłowego dla niego Dziękuję Bogu, więc powinieneś zrobić kilka 40 kont honorowych, póki możesz.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by Tangent01 Cóż, słyszałem, że MH nie działa i 2.1, i nikt nie ma kodu źródłowego dla niego Dziękuję Bogu, więc powinieneś zrobić kilka 40 kont honorowych, póki możesz. thx, ktoś chce 40 konta honorowego?
Reply
#4
Chcę 40 konta honorowego
Reply
#5
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -] SFOD [-GANGSTA Chcę 40 konta honorowego nie traktowałem tego poważnie
Reply
#6
Żaden MH nie będzie działał z wersją 2.1, ale są dwie osoby, o których wiem, że mają źródło. Więc nie spodziewaj się, że tego więcej nie zobaczysz.
Reply
#7
są bardziej prawdopodobne niż osoby ze źródłem, co oznacza wszystkich ludzi z punkbuster. Nie myśl, że punkbuster jest głupi, oni wiedzą, jak inżynieria wsteczna, nie sądzisz, że mają do czynienia z Mh ??? Puhleez, musiałbyś mieszkać w jakiejś fantastycznej krainie, by myśleć, że nie zrobią jej czegoś.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by Hackerman są bardziej prawdopodobne niż osoby ze źródłem, co oznacza wszystkich ludzi z punkbuster. Nie myśl, że punkbuster jest głupi, oni wiedzą, jak inżynieria wsteczna, nie sądzisz, że mają do czynienia z Mh ??? Puhleez, musiałbyś mieszkać w jakiejś fantastycznej krainie, by myśleć, że nie zrobią jej czegoś. Zgadzam się z Lmao, założę się, że już wynaleźli własne MH z tego źródła
Reply
#9
Wygląda na to, że trening nadal będzie działał ... może to opóźnia wydanie. AA pracuje nad tym, jak to obejść 2.
Reply
#10
Pytanie: Czy nie byłoby możliwe łatwe tworzenie nowych kont przez utrzymywanie wersji 2.0a w oddzielnym katalogu?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)