Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ktoś używa VS.NET 2003 w języku innym niż angielski?
#11
Ok ok ; Zrobiłeś pirat lub dostałeś od hiszpańskiego faceta na rogu 23 i 15 Lub możesz wyjaśnić, skąd je masz: P; A przyjacielem oferującym program jest piractwo; i howd ur przyjaciela dostać to i nie używać tego lol tak czy inaczej potrzebujesz pakietów językowych z Microsoft, aby poprawnie wyświetlić tekst; gdy to zrobisz, zrekopiujesz to i źle zrobisz magię Ale poważnie muszę wiedzieć, jaki to jest język (więc weź wszystkie pakiety językowe, zainstaluj, a następnie odśwież, więc widzę to poprawnie) : ED2makeitclear: Nikt nie może ci pomóc, dopóki NIE ZNASZ prawdziwych czcionek; to, co skopiowałeś i wkleiłeś, pozostaniesz jako ascii, dopóki nie zmienisz go za pomocą pakietu językowego (S) ED3: meh zapomniał, czy możesz włączyć wyświetlanie języka z panelu sterowania w regionalnym gównie: ale nadal, jeśli jest w koreańskim / chińskim / japońskim poście to znowu dayumt
Reply
#12
Łatwo. Prezent urodzinowy. W porządku. Znalazłem rozwiązanie tego problemu. Dzięki i tak. BTW, redagowałem mój oryginalny post, więc nikt nie może założyć, że jest piracki.
Reply
#13
Możesz zmienić język: 1. Kliknij Narzędzia (czwarta pozycja menu od lewej). 2. Kliknąć Opcje ... (ostatni element w narzędziach). 3. W oknie opcji rozwiń węzeł Środowisko, klikając górny element (z ikoną folderu obok niego) w widoku drzewa po lewej stronie. 4. Kliknij szóstą pozycję od góry pod węzłem Enrionment, która mówi "Ustawienia międzynarodowe". 5. Kliknij pole kombi i wybierz język. Zamknij VS.NET i otwórz go ponownie. Nie grajmy tutaj, jeśli kupiłeś to legalnie w języku, którym mówisz; zapożyczenie go od przyjaciela nadal stanowi piractwo. Te instrukcje zakładają, że możesz potknąć się podczas instalacji. Temat zamknięty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)