Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie niestandardowych hacków
#1
Cześć, to jest Supremespeed na kontach znajomych, ponieważ moja z jakiegoś powodu jest zablokowana i oczekuje pomocy od administratora lub moderatora. Im makin niestandardowe hacki, więc jeśli chcesz coś, odwiedź moją stronę RENEGADE HAXER Jest to tylko niewielka witryna stworzona na forum, dzięki której użytkownicy mogą publikować hacki na prośby. To wszystko późno.
Reply
#2
Zacytować: Napisał Mario54 Cześć, to jest Supremespeed na kontach znajomych, ponieważ moja z jakiegoś powodu jest zablokowana i oczekuje pomocy od administratora lub moderatora. Im makin niestandardowe hacki, więc jeśli chcesz coś, odwiedź moją stronę RENEGADE HAXER Jest to tylko niewielka witryna stworzona na forum, dzięki której użytkownicy mogą publikować hacki na prośby. To wszystko późno. Robię także hax tutaj jest moja strona renegade hax
Reply
#3
Oba serwisy są ładne, ale piszą krótką eksplorację każdego hack'a, więc trudno się zorientować, czy hack jest dobry dla gracza, czy nie. (w szczególności przez stronę snipa2) dzięki gx wunsch PS: lub zrób to jak Assasin i napisz opis na forum.
Reply
#4
na mojej stronie nie dodaję pełnego opisu z przodu, kiedy pobierasz, mówi, co robi w readme
Reply
#5
OK również dobre, ale także nie jest włączone przez stronę snipa i dlatego jest trochę "głupie" (głupie nie znaczy źle). gx wunsch
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by wunsch OK również dobre, ale także nie jest włączone przez stronę snipa i dlatego jest trochę "głupie" (głupie nie znaczy źle). gx wunsch chcesz mnie 2 po prostu podaj im 2 u na srebrnym talerzu?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)