Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytanie o Honesty.Cfg
#1
Facet, o którym pytałem, czy może nadal używać opengl's z Honesty.cfg w swojej głównej sprawie. Nie mogłem odpowiedzieć, więc postanowiłem przynieść to tutaj, aby sprawdzić, czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat.
Reply
#2
co robi honesty.cfg? Nigdy wcześniej nie widziałem tego imienia
Reply
#3
jest to oszustwo antydumpingowe, chociaż wykryłem tylko niektóre pk3 i uważam, że mpc ma obejście
Reply
#4
ohh ok, widzę. thanx
Reply
#5
Tylko pk3s? Myślałem, że zainstalowałeś go na końcu i to działa z serwerem, aby podnieść jak coś, trochę jak wielebny?
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by r34LitY Tylko pk3s? Myślałem, że zainstalowałeś go na końcu i to działa z serwerem, aby podnieść jak coś, trochę jak wielebny? To co miałem na myśli, to tylko wykrył pk3s idk Kopę lat
Reply
#7
Konfiguracja szczerości jest po prostu plikiem konfiguracyjnym z różnymi poleceniami i cvarsami. Niektóre anty-cheaty można ustawić na skanowanie w poszukiwaniu tego pliku konfiguracyjnego i / lub jednego lub kilku cvars konfiguracji, gdy dołączasz do tego serwera. Nie mam na sobie tej kopii, ale wydaje mi się, że pamiętam, że ma wiele linii, które zaczęły się od "setu". Ustawia także rozdzielczość ekranu i poziomy grafiki na funky. Jeśli zmienisz rozdzielczość, musisz zaktualizować konfigurację uczciwości (ponownie zainstalować lub ręcznie edytować), aby działała poprawnie. Ale tak jak powiedziałem, jest to po prostu program, który instaluje plik .cfg na twoim komputerze, którego niektóre anty-cheaty automatycznie wyszukują i / lub skanują, kiedy dołączasz do serwera.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)