Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe mody
#1
Jimbo i mod hippy powrócą, próbując zwiększyć aktywność MoH. Powodzenia dla was obojga; Jestem tylko premierem, jeśli czegoś potrzebujesz.   (Myślałem, że napisałem post o powrocie mod hippy, przepraszam, jeśli nie)   Witajcie z powrotem oboje:]   *Dygresja* Każdy z was powinien się ze mną skontaktować, gdy zarejestrujesz się na serwerze pobierania. Więc mogę cię ustawić.
Reply
#2
Dobra robota, Mod to legenda w MohAA, przeszłość i teraźniejszość, życzcie zarówno Modowi, jak i Jimbo szczęścia w ich przedsięwzięciach, aby obrócić tę sekcję.
Reply
#3
witajcie z powrotem chłopaki, dziękujemy za pomoc w naszym odwołaniu się do moderacji sekcji, jestem pewien, że oboje spróbujecie jak najlepiej przywrócić tutaj aktywność, jeśli jest jakaś pomoc, o którą chcecie prosić.
Reply
#4
Dzięki chłopaki! Już wcześniej nie miałem nic wspólnego z moim pomysłem, może jakiś wkład od innych może nam pomóc w rozpoczęciu pracy. Chciałbym stworzyć sekcję "Informacyjną" dla MOHAA. Teraz kwestią, nad którą się zastanawiam, jest to, czy należy ją zastosować w stosunku do wersji MO, MO i SH, czy tylko AA. Wszystkie wersje są ze sobą ściśle powiązane i wydaje się, że AA potrzebuje najbardziej "poszukiwanie wiedzy" tylko dlatego, że wydaje się być najczęściej graną wersją MOHAA, a na pewno najbardziej nadużywaną. Celem tej sekcji Instruktażowej jest w mniejszym lub większym stopniu kształcenie użytkowników społeczności MOH na temat gry. Korzyści są następujące: Po pierwsze, mam nadzieję, że ktoś nauczy się czegoś z wątku i potencjalnie wykorzysta swoją wiedzę do wypróbowania nowych rzeczy. Po drugie może przynieść więcej osób na fora, a nie ściśle ograniczyć hakerów, ale być może także modderów, którzy mogą być zainteresowani naprawieniem niektórych błędów w grze. Co wy myślicie? Myślę, że powinniśmy stworzyć nową podkategorię w ramach serii Medal of Honor Series, więc być może porozmawiamy o różnych wersjach. Potrzebujesz opinii od społeczności. Jeszcze raz dziękuję za gratulacje i Szczęśliwego Nowego Roku!
Reply
#5
witaj i dobrze wyglądajcie faceci
Reply
#6
w00t witaj z powrotem Jimbo
Reply
#7
COngrats m0d. Być może będę musiał zacząć przychodzić tutaj zamiast MPC, wydaje się, że tutaj jest trochę więcej ruchu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)