Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H1Z1 AHK Aim Assist
#11
AHK nie jest wykrywany przez oko bojowe, po prostu zmień nazwę exe na coś, co nie jest groźne i voila. Korzystam z tego skryptu przez większą połowę dwóch tygodni i bez żadnego zakazu. Aby sprawdzić i sprawdzić, czy działa, przytrzymaj prawy przycisk myszy przez głowy ludzi i spróbuj się obejść, zobaczysz, że jesteś na nich zamknięty.
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie multipliesbyzer Rozdzielczość nie ma znaczenia, ważne jest tylko odtworzenie tej samej jakości koloru dla środowiska, w którym powstał ten skrypt. Czy mógłbyś opublikować swoje useroptions na temat renderowania, pomogłoby
Reply
#13
To działa?
Reply
#14
Działa, ale nie wyzwala głowy, powoduje pewne gówno za osobą, więc sprawia, że strzelanie jest jeszcze trudniejsze
Reply
#15
z jakiego przycisku używam do zablokowania potrzebujemy więcej szczegółów
Reply
#16
wykryto cytat z 2017-06-17: Originally Posted by Rexall, którego przycisku używam do zablokowania potrzebujemy więcej szczegółów linii 68.
Reply
#17
Zacytować: Napisał iKozox wykryto 2017-06-17 Co sprawia, że myślisz, że został wykryty
Reply
#18
Szczerze mówiąc, napisałem to z nadzieją, że ktoś jest wystarczająco inteligentny, aby pomóc mi go ukończyć. Mogę opublikować moje opcje użytkownika, a to pomoże ci to poprawnie dla ciebie. Ale szczerze mówiąc, nadal nie jest doskonały nawet przy odpowiednich ustawieniach. Nie mam nic przeciwko, jeśli to wypróbujesz. Ale żeby być raczej prostym, miałem nadzieję, że ktoś kompetentny mógłby to rozwinąć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)