Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzuć ... nie pracuj więcej :(
#1
Drodzy przyjaciele, ma wczoraj aktualizację na "serwerze testowym H1Z1" i stwierdziłem, że nie jest już możliwe wykrywanie przesunięć.   Nawet przy użyciu IDA 6.6 brzmiało to, że plik wykonywalny zmieniał lub ukrywał prawdziwe przesunięcia.     Teraz jest skomplikowane!   Ktoś doświadczył odkrycia w tej sytuacji?   Uwaga: Zrzut, który mam na myśli, to "dump v1.2"   Sanduk     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 639 x 358.
Reply
#2
powinieneś rzucić ten gówniany gość, już nie warto grać wkrótce lub później stanie się darmowy 2 gry
Reply
#3
to nie znaczy, że DUMP nie działa już lol. Oznacza to, że nie wiesz, jak znaleźć coś na własną rękę ... O ile widzę z wideo, params są popychane w odwrotnej kolejności niż poprzednio.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by kentpachi powinieneś opuścić ten gówniany gość, nie warto już palying wkrótce lub później stanie się free2play Jesteś pewny ? Myślę, że to nie będzie darmowe. daj mi wyjaśnienia na ten temat
Reply
#5
Oto twoje dowody, prosto ze sklepu parowego
Reply
#6
To jest twoja opinia, że to forum nie jest otwarte na taką odpowiedź, nie wzbogacając niczego. Zacytować: Originally Posted by kentpachi powinieneś opuścić ten gówniany gość, nie warto już palying wkrótce lub później stanie się free2play To, co mówisz, jest bezpodstawne. Zrobiłem testy z offsetami i nie działałem! Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 to nie znaczy, że DUMP nie działa już lol. Oznacza to, że nie wiesz, jak znaleźć coś na własną rękę ... O ile widzę z wideo, params są popychane w odwrotnej kolejności niż poprzednio.
Reply
#7
Po prostu sprawdził jeden z przywoływanych adresów (z losową kolejnością na listach x-ref, IDA pokazuje nawet przesunięcia funkcji dla nich), a on wypowiedział temat o tym, czy zgubiłem się tutaj?
Reply
#8
Spróbujmy wyjaśnić, dlaczego mój angielski jest zły. Przesunięcia, o których mowa, odwrócone, gdy są informowane o projekcie ("CGame i CGraphic") Test H1Z1 nie akceptuje "zewnętrznego" jest wykonywalna ... pojawia się w procesie Windows, ale nie jest otwarta z H1Z1. Uwaga: Jeśli ustawisz poprawne przesunięcie, nie otworzy się. Jeśli umieścisz offset, otworzy się menu i radar, ale nie pojawi się ESP. Stało się jaśniejsze? Postaram się nakręcić film, żeby lepiej wyjaśnić! Zacytować: Originally Posted by d366 Po prostu sprawdził jeden z przywoływanych adresów (z losową kolejnością na listach x-ref, IDA pokazuje nawet przesunięcia funkcji dla nich), a on wypowiedział temat o tym, czy zgubiłem się tutaj?
Reply
#9
Nie dbam o twój angielski, ani o wideo, które napisałeś, chodzi o to, że sprawdziłeś 1 z 4 funkcji, które odwoływały się do tego ciągu i jestem pewien, że to nie była ta rzeczywista funkcja, którą chciałeś znaleźć na początku próbować. Obudź się i rób swoje rzeczy na własnej skórze.
Reply
#10
Skoro jesteś tak pewny, że rozmawiasz, bo nie mówisz mi o poprawnych offsetach ... ponieważ jest to dla ciebie tak jasne! Zacytować: Originally Posted by d366 Nie dbam o twój angielski, ani o wideo, które napisałeś, chodzi o to, że sprawdziłeś 1 z 4 funkcji, które odwoływały się do tego ciągu i jestem pewien, że to nie była ta rzeczywista funkcja, którą chciałeś znaleźć na początku próbować. Obudź się i rób swoje rzeczy na własnej skórze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)