Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzuć ... nie pracuj więcej :(
#11
Życie copypasta to trudne życie.
Reply
#12
Gra nie stanie się F2P. Daybreak ogłosił: H1Z1 przestawia się na dwa odrębne tytuły - H1Z1: Just Survive (otwarta gra o przetrwanie zombie) i H1Z1: King of the Kill (spektakl "Fight to the-Death"). https:
Reply
#13
Copypasting jest tak trudnym mate. Wyraźnie widać, że istnieją trzy podprogramy, w których ciąg znaków jest używany, w dwóch z nich jest używany tylko raz, ale w drugim jest używany trzykrotnie, można zobaczyć, że podprogram, który odwołuje się do statycznego adresu, który chcesz uzyskać, również odwołuje się do ciągu trzy razy. Daybreak przyszedł do rekompilacji wyrównania wykonywalnego i podprocedury zmienionej nieco, ale zdecydowałeś się wybrać pierwsze odniesienie twojego ciągu z listy, która jest uporządkowana na podstawie adresu, który jest obecny w porządku rosnącym. Dobra robota, jak powiedział RaptorFactor, że życie copypasta jest rzeczywiście ciężkim życiem, założę się, że offsetowy grabber z odsłoną będzie działał, ale wydaje się, że to dla ciebie skomplikowane rzeczy, naprawdę powinieneś nauczyć się trochę cofania zanim zaczniesz kodować kody do gier.
Reply
#14
Więc znalazłem przesunięcia dokładnie w taki sam sposób, jak w innych czasach ... CGame = 0x14270AB60 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 627x154. CGraphic = 0x14270A5B0 Testowane i otwierane kody są błędne ... Czy ktoś ma jakieś sugestie? Zacytować: Napisał pierwotnie ProficyPT Copypasting jest tak trudnym mate. Wyraźnie widać, że istnieją trzy podprogramy, w których ciąg znaków jest używany, w dwóch z nich jest używany tylko raz, ale w drugim jest używany trzykrotnie, można zobaczyć, że podprogram, który odwołuje się do statycznego adresu, który chcesz uzyskać, również odwołuje się do ciągu trzy razy. Daybreak przyszedł do rekompilacji wyrównania wykonywalnego i podprocedury zmienionej nieco, ale zdecydowałeś się wybrać pierwsze odniesienie twojego ciągu z listy, która jest uporządkowana na podstawie adresu, który jest obecny w porządku rosnącym. Dobra robota, jak powiedział RaptorFactor, że życie copypasta jest rzeczywiście ciężkim życiem, założę się, że offsetowy grabber z odsłoną będzie działał, ale wydaje się, że to dla ciebie skomplikowane rzeczy, naprawdę powinieneś nauczyć się trochę cofania zanim zaczniesz kodować kody do gier.
Reply
#15
tak, twoje zajęcia są przestarzałe, biorąc pod uwagę, że BE jest na około dwa miesiące nie ma makaronu, będziesz musiał wymyślić wyjście z tego.
Reply
#16
BE dla mnie to żaden problem, ponieważ trzymam się systemu, którego używamy ... problemem jest teraz znaleźć sposób kompensacji ... Mogę otworzyć mechanizm Cheat Engine i RECLASS normalnie ... Widzę, że localplayer zwykle, ale nie tak Jestem dobry w IDA'm walczącym ... Zacytować: Napisał pierwotnie ProficyPT tak, twoje zajęcia są przestarzałe, biorąc pod uwagę, że BE jest na około dwa miesiące nie ma makaronu, będziesz musiał wymyślić wyjście z tego.
Reply
#17
Tak, możesz wkleić kod i ewentualnie dodać dopełnienie w środku klas, dopóki wszystko nie będzie wyglądało jak gucci, ale nie możesz zrozumieć prostego ASM, które powinno być pierwszą rzeczą, której się nauczysz, kiedy chcesz rozpocząć pracę w Reverse Engineering. Chodź, koleś ... Przestań robić wymówki dla twojego problemu i po prostu to napraw, bycie leniwym nie jest wymówką na nic.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)