Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatne ESP zostaje trafione?
#11
Zacytować: Originally Posted by haojiex Tak, oczywiście, aplikacja do przesyłania awarii została zablokowana. Cholera, wykrycie szybkiego ruchu myszy. Naprawdę, co jeśli ręcznie poruszę myszą dla zabawy ... Nie możesz poruszać myszką w ten sposób, jeśli spróbujesz lol Gdy mysz spróbuje ustawić ostrość na celu, jeśli twoje ustawienia nie będą poprawne, to zrekompensuje to i będzie poruszać się szybko w przód iw tył, dopóki nie znajdzie się w środku. także prawdopodobnie od zabijania ludzi i zgłaszania się.
Reply
#12
Cóż, jeśli facet z DBG, który pracuje na anticheacie, naprawdę wykrył ruch myszy, powinien zostać przeniesiony do naprawy błędu. Wyciek pamięci nie został naprawiony w ciągu miesiąca.
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by tvssull Nie możesz poruszać myszką w ten sposób, jeśli spróbujesz lol Gdy mysz spróbuje ustawić ostrość na celu, jeśli twoje ustawienia nie będą poprawne, to zrekompensuje to i będzie poruszać się szybko w przód iw tył, dopóki nie znajdzie się w środku. także prawdopodobnie od zabijania ludzi i zgłaszania się. Tak, bardziej prawdopodobne, te raporty. Nie powinienem mówić "Idź, zrób zdjęcia ekranu", donieś mi, kiedy zabiłem łucznika zeszłej nocy. Byłem zbyt pewny siebie. BTW, czy ktoś wie, czy można bezpiecznie używać klucza RU H1Z1 zakupionego od G2A? Jeszcze jedno, potwierdza się, że niektórzy GMowie grają na serwerach i łapią ludzi bez klipów, teleportów itd. Ale czy tylko przy użyciu ESP, naprawdę? jak ciężko im to złapać?
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by tvssull Logicznie tak, gra GM i jestem pewna, że widzą oszustów i banują ich, w pewnym momencie pojawiło się GM, a haker podszedł do niego i zabił go w kółko przez 4 godziny, a on nie został zbanowany. Słyszałem, że na niebie latają niewidzialne GMi, a jeśli celujesz w nich, zostaniesz zbanowany, ale to niepotwierdzone. Nie byliby w stanie złapać esp użytkowników, jeśli użytkownik esp nie jest idiotą. Jeśli wykonasz obv rzeczy jak na prawo do broni i amunicji i nie sprawdzaj pustych pokoi itp., To tak, możesz zostać złapany. Klucze RU działają, po prostu trzeba wiedzieć, jak z nich korzystać. wygoogluj to Dzięki stary. GG, jeśli są niewidzialni GMowie. Tak przerażające.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by haojiex Dzięki stary. GG, jeśli są niewidzialni GMowie. Tak przerażające. Po prostu nie celuj w niebo, a poza tym mapy są duże i jest wiele serwerów. Jeśli gms są gdziekolwiek, znajdują się w bitwach królewskich i wysokich serwerach pop
Reply
#16
Byłem trochę głupią falą przed banem, wstrzykiwałem mój .dll z publicznym iniektorem jak 30 000 innych. od tego czasu nie mam żadnych problemów z zakazy, ponieważ mój kod nie jest publiczny! proof: ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1896 x 872.
Reply
#17
Coś jak miesiąc temu postanowiłem zagrać w tę grę, zostawiłem ją tydzień po jej wydaniu, uruchomiłem moje prywatne esp przez 5 minut, nie zabiłem nikogo ani nie otrzymałem łupu, a 1 godzinę później zostałem zbanowany. Czy mogą stosować metodę wykrywania nakładek lub czegoś podobnego?
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by Zanena Coś jak miesiąc temu postanowiłem zagrać w tę grę, zostawiłem ją tydzień po jej wydaniu, uruchomiłem moje prywatne esp przez 5 minut, nie zabiłem nikogo ani nie otrzymałem łupu, a 1 godzinę później zostałem zbanowany. Czy mogą stosować metodę wykrywania nakładek lub czegoś podobnego? czy otrzymałeś raport o awarii itp.? @ Zanena
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by rocknpark czy otrzymałeś raport o awarii itp.? @ Zanena Nic się nie wylogowało i 2 godziny później .... Zakaz
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)