Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekin: potrzebuję pomocy
#1
Nauczę się korzystać z funkcji wyszukiwania, która jest dostarczana z forami i jest tam z jakiegoś powodu ... Wiem, że było wiele postów na ten temat, a może nie, więc ... następnym razem, zanim opublikuję , Użyję funkcji wyszukiwania ... i odpowiem na twoje pytanie ... nie, nie ma innych dróg ... albo skorzystaj z drabin, albo przejdź pod mapę, jeśli drabiny są chronione przez rekiny, to nie możesz tego zrobić , Jeśli nie możesz dostać się pod mapę, to nie możesz rekina
Reply
#2
gdzie mogę pobrać dowolne rekiny?
Reply
#3
Rekiny są łatwe jak diabli, nigdy nie znalazłem skryptu do wykonania.
Reply
#4
co to robi?
Reply
#5
Skrypt sharkingowy w zasadzie kontroluje cię, abyś dostał się do sharking mdoe, umieścisz go w głównej części, a następnie wykonasz, następnie naciskasz odpowiedni przycisk, aby go włączyć, robisz to w obliczu drabiny, robisz to kilka razy i wallah, natychmiastowy rekin bez bez kłopotów, oczywiście, jak ludzie mówią, o wiele łatwiej jest się z nich wycofać, jeśli używasz zbyt wielu skryptów i zbyt wielu hakowisk, jak na przykład aimbot, twoje anulowanie się, więc kiedy te hacki "umrą", twoje umiejętności będą tak niewykwalifikowane gra.
Reply
#6
ale ludzie kopią cię za takie rzeczy ........
Reply
#7
L wiąże się ze skokiem, do góry i do tyłu prawdopodobnie będą cię kopać, pójść na serwer bez administratorów i zrób to
Reply
#8
czy istnieje sposób, w którym wydaje się, że nie jesteś rekinem, ale tak naprawdę jesteś? lubisz pokazywać regularnie, ale naprawdę robisz rekina?
Reply
#9
nie, nie sądzę, że odpowiedź na to pytanie jest dość prosta, ale oczywiście nie, jeśli pytasz tutaj, kiedy możesz zobaczyć wszystkich wokół siebie, możesz albo wejść na serwer i po prostu oszukać, jakbyś nigdy wcześniej nie oszukiwał, albo grać oczyść, próbując ukryć, tylko cię złapie i zbanuje. Jeśli chodzi o złudzenie braku rekinów podczas rekina, to nie istnieje, nie widzę w ogóle, jak to możliwe, gdy wszystkie twoje działania gniją na podłodze.
Reply
#10
cóż, niektórzy ludzie nie uważają glitching sharking
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)