Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hood Ben.
#1
Hood Ben.
Reply
#2
Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy.
Reply
#3
Zacytować: Napisał Luciferis12 Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy. Nie martwię się, to jest na drugim komputerze, ponieważ moje główne AIO wyciekły. Powinno wystarczyć w przyszłym tygodniu. Dzięki za szybką odpowiedź!
Reply
#4
Zacytować: Napisał Luciferis12 Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy. nie masz pojęcia, co mówisz o Omg haha "zmień adres mac" co to jest? wii?
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 nie masz pojęcia, co mówisz o Omg haha "zmień adres mac" co to jest? wii? Myślałem o tym samym, wiem, że jestem HWID zbanowany i nie wiem jak to w ogóle mogłoby pomóc. Zwłaszcza z H1. Fortnite nie zakazuje już nawet adresów MAC, więc wiem, że H1 nie jest pewne.
Reply
#6
Zrób nowe konto użytkownika w systemie Windows i znowu będziesz wolny, tworząc konta na nowej maszynie wirtualnej za każdym razem
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie PuffNPass Zrób nowe konto użytkownika w systemie Windows i znowu będziesz wolny, tworząc konta na nowej maszynie wirtualnej za każdym razem Sądząc po tym, mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej nigdy nie zostałeś zbanowany przez HWID.
Reply
#8
po tym, jak zostałem hwidowany, kupiłem tylko nowy ssd i wszystko było w porządku
Reply
#9
zmień ustawienia mac, ip i ponownie zainstaluj system Windows i będzie działać. jeśli możesz, zaktualizuj
Reply
#10
Kiedy korzystasz z publicznej obwodnicy i zastanawiasz się, dlaczego dostałeś bana thumpSmart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)