Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie
#1
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak rekina w mohaa? a może ktoś może mi dać link do hack, który jest dobry i pokazać mi, jak używać go krok po kroku?
Reply
#2
Wszystko zależy od tego, czego szukasz ... Jeśli chcesz cela ... pójdę z wambotem 2.2. Ale potrzebujesz następujących plików 1. Wambot1.bin 2. Wambot2.bin 3. No Cd Crack, nie mogę o tym porozmawiać tutaj, ale uderz mnie o pm lub e-mail ([email protected]), a ja ci pomogę. Następnie musisz pobrać wambot2.2, ktoś właśnie opublikował go na forach składania oszustów. Następnie musisz również pobrać winrar ze strony http://www.rarlabs.com Następnie musisz wyodrębnić wambot.exe do katalogu mohaa (folder przed głównym) Oprócz tego musisz dodać dwa pliki bin. W związku z tym do katalogu mohaa zostaną dodane 3 nowe pliki - wambot1.bin, wambot2.bin i wambot.exe. Następnie uruchamiasz wambot.exe (dwukrotne kliknięcie, a uruchomi się mohaa) i PRZED dołączeniem do serwera (np. W holu) musisz powiązać klucz z wbmenu w ten sposób: bind t wbmenu następnie wyjdź z mohaa, przejdź do C:
Reply
#3
Również, aby dodać, funkcja autosootowania wobota nie działa, jednak reszta to autoaim, wallhack itp. Dla rekinów to zupełnie inna rzecz, wystarczy nacisnąć przycisk "skacz" i "używaj tak szybko, jak to możliwe" przed drabiną, ale jeśli nie możesz tego poprawić, opublikuję skrypt, który musisz umieścić w swoich plikach c: / program / ea games / mohaa / main folder. Po uruchomieniu gry w konsoli exec shark.cfg, po wykonaniu tej czynności naciśnięcie L przed drabiną pozwoli ci na rekina.
Reply
#4
thx guys.ill starają się śledzić, co mówili faceci.do tej pory używałem tylko safeskins nofog
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)