Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
Zacytować: Napisał Maella Czy ktoś mógłby podzielić się z nami informacjami? Czy to gra Unity? Dzięki Walka w zwarciu z klasą Włóczni. Zmień bladelength i timery, w których sprawdzana jest prędkość ataku -> insta kill na 2km włócznią. Jeśli ktoś chce połączyć się z serwerem cracked PMme.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by BButcher Walka w zwarciu z klasą Włóczni. Zmień bladelength i timery, w których sprawdzana jest prędkość ataku -> insta kill na 2km włócznią. Jeśli ktoś chce połączyć się z serwerem cracked PMme. Jeśli chcesz połączyć siły w odwróceniu gry i graniu na pękniętych serwerach, możesz dodać mnie. Sprawdź swój PM.
Reply
#13
Nie mogę się doczekać oszusta dla hurworld, chłopaki powodzenia
Reply
#14
Hej-a! Czy ktoś może udostępniać działający ESP? Byłoby to bardzo doceniane. Wskazówka: _goodResetTime i _badResetTime mogą pomóc w usunięciu opóźnienia między trafieniami narzędzi.
Reply
#15
_goodResetTime i _badResetTime pomagają przy użyciu narzędzi tylko podczas uderzania w kamień lub kłódkę, w jaki sposób można zwiększyć prędkość swingu?
Reply
#16
Czy ktoś może mi pomóc, używam Reflectora i Reflexila, jednak "_bladelenght" jest chroniony i nie wiem jak to edytować
Reply
#17
Zacytować: Napisał Wallengren Czy ktoś może mi pomóc, używam Reflectora i Reflexila, jednak "_bladelenght" jest chroniony i nie wiem jak to edytować czy ty nawet wiesz co robisz? Zacytować: Data dołączenia: grudzień 2015 ma sens teraz
Reply
#18
Cholera, jedyny masterlooser, wielki fan btw także nie, ale nie próbuję zrobić czegoś, ale nie działa. Tak, właśnie założyłem nowe konto po próbie podania hasła 4/5, zapomniałem mojego drugiego lola Nie mam nic przeciwko. Masz pomysł, gdzie powinienem szukać noclip?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)