Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAC ZOSTAŁ WŁĄCZONY
Zostało to potwierdzone przez Gary'ego i innych członków zespołu playrust.com, że ostatniej nocy około 2 nad ranem wprowadzono falę zakazującą prawie wszystkich ludzi, którzy używali hacka, który zawierał "metodę dupe" z innej strony. Będę bardzo ostrożny w używaniu hacków przez kilka następnych dni, daj twórcom hack'a trochę czasu na opracowanie potrzebnych zmian!
Reply
i dlatego używam pękniętego serwera, żadnych zakazów
Reply
użyłem CE, OllyDbg, D3D Hook, D3D Hack, No-Clip hack, i nie dostaję bana, soo ....
Reply
Zacytować: Napisał Softice Myślę, że powinieneś również wspomnieć o tym, w jaki sposób jesteś powiązany z tym konkretnym oszustem, gdy go bronisz. Nie mylić z tobą obiektywnego źródła informacji. Wiesz ... ponieważ rozpowszechnianie propagandy jest złe. Dzięki! Wiem na pewno, ile użytkowników ma "ten konkretny" cheatsyt, Ile osób zgłosiło zakazy i że nie przedstawia słów "prawie wszyscy ludzie zostali zbanowani" - powiedział w poście PO. Szczerze mówiąc, nie podoba mi się to, dokąd się wybierasz, dlatego właśnie chwytam płaszcz, kapelusz i głowę za wyjście.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | Wiem na pewno, ile użytkowników ma "ten konkretny" cheatsyt, Ile osób zgłosiło zakazy i że nie przedstawia słów "prawie wszyscy ludzie zostali zbanowani" - powiedział w poście PO. Szczerze mówiąc, nie podoba mi się to, dokąd się wybierasz, dlatego właśnie chwytam płaszcz, kapelusz i głowę za wyjście. Przepraszam, myślę, że w pewien sposób odrzuciłeś to, o co cię prosiłem. Nie jestem tutaj, aby rozpocząć wojnę z płomieniami Chcę, aby użytkownicy czytający ten wątek dowiedzieli się, że jesteś członkiem personelu strony internetowej, o której mówimy i że masz interes finansowy w dalszej sprzedaży tego oszusta. Więc jeśli ludzie twierdzą, że oszustwo i jego środki anty-vac są wykryte, możesz być szybszy niż większość, aby bronić się przed tym oskarżeniem. Wszystko inne jest otwarte na interpretację czytelnika, ponieważ spotkałem ludzi z pierwszej ręki, którzy twierdzą, że coś jest sprzeczne z szybkim zwolnieniem tego wykrycia. Dzięki za odpowiedź!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)