Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Insurgency Material Wallhack (właściwe)
#11
cześć Twój Insurgency Material Wallhack (odpowiedni) był świetny ... Poważnie, wystarczyło mi zobaczyć broń przez ściany. Zrobiłeś świetną robotę. Zastanawiam się, czy ten hack zadziała po aktualizacji battleye? Pytam o to, ponieważ wcześniej musieliśmy napisać polecenie tekstury na konsoli. Czy jest to możliwe z battleye, czy jeśli nadal będziemy to robić, czy otrzymamy zakaz? Dzięki za pomoc z góry
Reply
#12
Nadal działa
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by lambda254 Nadal działa BE najprawdopodobniej doda wcześniej plik sig lub później i da ci niezły zakaz gry, jeśli znajdzie go w twoim katalogu gier
Reply
#14
Zacytować: Napisał dracorx BE najprawdopodobniej doda wcześniej plik sig lub później i da ci niezły zakaz gry, jeśli znajdzie go w twoim katalogu gier To byłoby opóźnione. Szybko napotkasz problemy z osobami, które zostaną zbanowane za zainstalowanie podobnych modów tekstur, poza tym możesz po prostu zmienić coś w pliku i uzyskać zupełnie inny znak, więc to nie jest opcja. Tak poza tym; to nadal działa. Możesz zobaczyć zarówno graczy, jak i modele przez ściany na serwerach, które mają mody ENABLED, serwery sv_pure pokażą tylko broń.
Reply
#15
Zacytować: Napisał początkowo revonox To byłoby opóźnione. Szybko napotkasz problemy z osobami, które zostaną zbanowane za zainstalowanie podobnych modów tekstur, poza tym możesz po prostu zmienić coś w pliku i uzyskać zupełnie inny znak, więc to nie jest opcja. Biorąc pod uwagę BE bana na stałe dla skryptów ahk w R6: S, powiedziałbym, że jest to możliwe. Twój przeciętny dzieciak, który ściąga te rzeczy, nie wiedziałby, jak to zmienić.
Reply
#16
Jeśli tak bardzo martwicie się o sigging, rozpakujcie go. Nie będą mieli piłek do oznaczania rozpakowanych plików
Reply
#17
nie można otworzyć konsoli w Main.
Reply
#18
Nie można otworzyć konsoli w trybie głównym
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by polivilas Jeśli tak bardzo martwicie się o sigging, rozpakujcie go. Nie będą mieli piłek do oznaczania rozpakowanych plików Przepraszam, że pytam, ale w jaki sposób mogę rozpakować plik?
Reply
#20
hej bro, nie mam niestandardowego folderu powinienem zrobić nowy folder?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)