Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwe ominięcie RG
#1
nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze gra w tę grę   ale oto jest. Nie wiem, co bh zrobi, żeby to załatać, ale   działa przez ukrywanie plików ze skanów plików, myślę   Ostatnim razem, kiedy go używałem (około kwietnia) działało, nie gram, ale powinno działać.   1) zdobądź Universal Shield na download.com   2) zainstaluj i skonfiguruj   3) po uruchomieniu kreatora możesz skonfigurować to, co chcesz ukryć, wybrać pliki w3d lub cokolwiek, LUB po prostu wybrać cały folder DATA, rg nie wydaje się niczego podejrzewać.   4) kliknij "procesy" (myślę), że pozwoli ci wybrać plik, który może uzyskać dostęp do ukrytych plików. wybierz game2.exe   5) Myślę, że musisz zrestartować   nie działa z hakiem 0bj3ct, rg go wykryje i jeśli ukryjesz go, nie możesz uruchomić gry. stracić stracić sytuację.   ale działa z normalnymi obiektami w3d i object. idź zabić samolot lub coś podobnego.     Zauważa Warlenny: To obejście jest znane ekipie Renguard i mają już dostępną aktualizację. Korzystanie z tego obejścia odbywa się na własne ryzyko.
Reply
#2
No zero_tolerancji, nazywam to końcem linii. Wszystko musi się kiedyś skończyć, prawda? Chodzi mi o to, że nie możemy trzymać się czegoś na zawsze ... Na marginesie, może to brzmieć nie na temat, ale nie jest, i myślę, że zero tolerancji będzie wiedzieć o co mi chodzi. Niezła robota, ale to nie było dobre.
Reply
#3
Nie, powtarzam, nie używaj tego. Nie ujawniłem tych informacji wraz z kilkoma przyjaciółmi, ponieważ dostaniesz zbanowany od rg. Zrobili aktualizację 1.031, która zakazuje ci specjalnie do korzystania z tego. (jeśli z niego korzystasz, skorzystaj z mojego samouczka unban.) Przy okazji, gdybyś miał połowę mózgu, nie wypuściłbyś tego i nadal używałbyś tego tak prywatnie jak reszta z nas. Powód, dla którego ja, = = shadow = -, i warlenny nie wypuściliśmy, były z oczywistych powodów. Zniszczyłoby to całkowicie renegata, ponieważ było tak łatwe do zrobienia, a było prywatne, aby go nie wykryć. Świetnie tam idzie renegat .... nie to, co chcieliśmy. Mam nadzieję, że wypuścimy 1.04, zanim wszyscy przestaną być renegatami. Przy okazji, możesz go uruchomić z obiektami hack ... i z wszelkimi hackami, które tam masz, ale nie zamierzam powiedzieć jak.
Reply
#4
Wysłałem pytanie o to obejście kilka miesięcy temu. Wiele osób już o tym wie.
Reply
#5
Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze mną lub cokolwiek, skontaktuj się ze mną przez pm. Ponownie otwórz ten wątek i usuń wszystkie niepotrzebne posty. Dla mojej historii: patrz poniżej. 1. Czuję się trochę płonący na Zero_Tolerance = brak szacunku dla personelu i Flaming 2. Ten post, w tym twój zervic, nie przyczynia się do tego WSZYSTKIEGO na ten temat = spam. Jeśli policzę spam płonący = 9 punktów. Jeśli policzę spam Disrespect = 24 punkty. Pomyśl, że ładnie mi z ostrzeżeniem 7 punktów. Po drugie, mam osobisty sposób ostrzeżenia kogoś. Zapytaj o to Monkey6666. Chcę, żeby ludzie widzieli, że są w błędzie, nie chcę ich zbanować ani cokolwiek innego. Usuwam większość ostrzeżeń ludzi, po tym jak im to zrobiłem, więc daj mi trochę kurwa. Jeśli żałują lub są przykro z powodu ich ostrzeżenia, to źle usuń ostrzeżenie w ciągu kilku sekund, ponownie Zapytaj Monkey6666 o to. Nie uważam tego za obrazę. Nawet jeśli byłaby to zniewaga, to nie musisz się z tym uporać, a po drugie powinieneś wziąć to za siebie. Ponownie, nie widzę żadnego szacunku w twoim ostatnim poście, wskazując mi zasady? Jestem gościem od 3 lat, członkiem przez 2 lata, a Moderatorem od 1 roku, myślę, że znam zasady. Uwaga: Zgadzam się, że byłem trochę zbyt płaski, ale ty też, czy możemy sobie z tym poradzić bez gniewu?
Reply
#6
Nie wiedziałem, że mój post może przynieść tego rodzaju ciepło. jeśli chcecie go usunąć, proszę bardzo. mogłem mniej przejmować się tym, co dzieje się z lurkerami. w każdym razie przepraszam. tylko próbuję zrobić, co w mojej mocy, aby wnieść wkład.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by whaa_eraser Nie wiedziałem, że mój post może przynieść tego rodzaju ciepło. jeśli chcecie go usunąć, proszę bardzo. mogłem mniej przejmować się tym, co dzieje się z lurkerami. w każdym razie przepraszam. tylko próbuję zrobić, co w mojej mocy, aby wnieść wkład. Lol, to wcale nie jest problem. Moderatorzy i ja dyskutowaliśmy dużo na temat Nie zwalniać / lub wypuszczania, i właśnie wydaliście go. W każdym razie nie jest to już nasz problem, ale zobaczymy, co się stanie.
Reply
#8
Może powinniście usunąć ten post, jeśli ktoś czyta to szybko i nie patrzy na Notatkę Warlenny'ego.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)