Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzut H1Z1
#1
Jeśli ktoś ma zrzut ostatniej poprawki, możesz go przesłać? Ty
Reply
#2
Czy masz obejście?
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by lanzhein Jeśli ktoś ma zrzut ostatniej poprawki, możesz go przesłać? Ty Nie bądź leniwy Gdzie jest twój problem, aby zrzucić go samemu? Wystarczy użyć Explorer Suite lub Scylli, które można znaleźć w Google.
Reply
#4
Zacytować: Napisał Mareek Nie bądź leniwy Gdzie jest twój problem, aby zrzucić go samemu? Wystarczy użyć Explorer Suite lub Scylli, które można znaleźć w Google. Jedynym problemem jest to, że nie mam do tego "obejścia".
Reply
#5
Jeśli nie masz działającego obwodnicy z prośbą o przesunięcia, nie ma to znaczenia, ponieważ musisz ominąć BE, aby użyć hack
Reply
#6
Zacytować: Napisał Mixon Jeśli nie masz działającego obwodnicy z prośbą o przesunięcia, nie ma to znaczenia, ponieważ musisz ominąć BE, aby użyć hack Jeśli mam wskazówki, mogę rozważyć naprawienie mojego i wysłanie go do użytkownika, który je dostanie.
Reply
#7
Zacytować: Napisał CrispyCheats Jeśli mam wskazówki, mogę rozważyć naprawienie mojego i wysłanie go do użytkownika, który je dostanie. Mam wskazówki, ale nie ma mnie w domu
Reply
#8
Zacytować: Napisał Mixon Mam wskazówki, ale nie ma mnie w domu Cóż, dodaj mój skype i chory handlujesz ..
Reply
#9
[QUOTE = lanzhein; 1493326] Jedyny problem polega na tym, że nie mam do tego "obejścia". [
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)