Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
NO LONGER będzie na bieżąco aktualizowany publicznie, będzie ładował nową wersję za kilka miesięcy, gdy h1z1 stanie się znacznie lepszy dzięki poważnym aktualizacjom. również ze wszystkimi sprawić, że własne wątki nie będą już potrzebne do aktualizacji publicznej ^. ^      Off do pracy nad ARK, Miscreated, NETHER, America's Army Proving Grounds i powrotem do rzeczy FFXIV haha. Dzięki za wsparcie, jakie wszyscy widzą w grze i wątki tych gier. ^. ^     Ten ESP ma:   Listy w prawym dolnym rogu, Tablice z nazwiskami Hitbox, Dystans, zwierzęca ESP, Przedmiot ESP, Gracz ESP, Samochód ESP, Minimap Radar 2 w 1   z Aimbotem lub bez niego   KREDYTU do wątków zwrotnych bez całej społeczności nie mogłem uzyskać tak szybko ^. ^ Zaktualizuje więcej w przyszłości. h1z1hax0r i Slow_Motion dla kodu open source w minimapie, bardzo dobrze napisany.       [U] ZAKTUALIZOWANY 4
Reply
gj bro! gracz esp działa?
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez Kvnzech gj bro! gracz esp działa? Tak, wszystko na nim działa. Odległość, tablice z nazwiskami, listy, radar, wszystkie formy esp (gracz, zwierzę, przedmiot, zombie)
Reply
szansa na źródło? GJ .... Rep
Reply
Widząc, jak niukowano drugi wątek "reedycji", wątpię, żeby to było dozwolone, a także prosząc o datki, gdy twój hack używa kodu kogoś innego jest dość żałosny.
Reply
jego części są tak, nie wszystkie. Dałem też do zrozumienia, że używam tych części, wiele z nich to informacje pochodzące z otwartych źródeł, które zostały załadowane w wątkach rewersowych, po prostu skompilowane poprawnie i z poprawkami do zepsutego kodu. Do każdego z nich, Jeśli jest to problem, mod będzie go usuwał i nie mam z tym problemu. To nie jest tak, że twierdzę, że zrobiłem CAŁĄ pracę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by DatHacks Mogę wydać źródło w dół, mam zamiar wziąć kilka funkcji, które myślę ... nienawidzę tych pojemników i pudełek pokazujących się .. nie myślałem, że to byłoby tak brutalne w mojej własnej bazie haha. Nie możesz po prostu zrobić tego opcjonalnie?
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez GTMikka Nie możesz po prostu zrobić tego opcjonalnie? Tak, będę dodawać i usuwać rzeczy, gdy będę miał okazję wykonywać więcej pracy i testów z nim w tej chwili.
Reply
Za mało, dziękuję, że tu jesteś. Obserwowałem, ale nie wnosiłem wiele, ponieważ kodowanie nie jest moją mocną stroną. Ale mogę przynajmniej podziękować i jestem podekscytowany, aby uzyskać to aproved i działa !!
Reply
to nie będzie dozwolone, ponieważ jest to wyciekło plików. dobra próba na "DAĆ WSTECZ" lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)