Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trochę pomocy tutaj, proszę ...
#11
pls ktoś mi pomógł .... to mój pierwszy raz za pomocą visual c
Reply
#12
Więcej pomocy znajdziesz, szukając dla niego tutoriali ...
Reply
#13
Ok używam kodu źródłowego fmod 1.03, ale nie wiem jak zmienić odcisków palców żadnych wskazówek? plz pomóż mi, będzie miło lub poproszę
Reply
#14
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Duckyb00s Ok używam kodu źródłowego fmod 1.03, ale nie wiem jak zmienić odcisków palców żadnych wskazówek? plz pomóż mi, będzie miło lub poproszę Dodaj nowe pliki, aby źródło zmieniło odcisk palca pamięci i na chwilę pozostawi cię niezauważonym. Jeśli dodany plik zmieni się bardziej niż odcisk palca pamięci (IE: Hooking), możesz pozostać niewykryty.
Reply
#15
Jak nowe rzeczy? ale powiedziano mi, że muszę zmienić .dll Czy mógłbyś mi pomóc ?
Reply
#16
Czy jeśli dodaję jakiś kod fikcyjny z innej aplikacji, zmieni on odciski palców? ...
Reply
#17
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie [TEST] Sniper czy mogę dodać kod dummie z innej aplikacji, czy zmieni odciski palców? ... Za każdym razem, gdy rekompilujesz, generuje nowy odcisk palca.
Reply
#18
Zacytować: Napisał Mummy Za każdym razem, gdy rekompilujesz, generuje nowy odcisk palca. no ok, więc jeśli skompiluję, powiedzmy, że źródło fmod znowu i z poprawką d8d3 byłoby ok? ... jeśli dodam jakiś kod fikcyjny, to pomoże to przynajmniej na jakiś czas?
Reply
#19
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie [TEST] Sniper no ok, więc jeśli skompiluję, powiedzmy, że źródło fmod znowu i z poprawką d8d3 byłoby ok? ... jeśli dodam jakiś kod fikcyjny, to pomoże to przynajmniej na jakiś czas? Negatywny.. PB wykrywa odniesienie D3d8.dll ..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)