Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AR-15 Autoshoot
Znalazłem kogoś, kto to sprzedał i doszedłem do wniosku, że zrobię to na własną rękę i wydam go za darmo, ponieważ zajęło mi to 5 minut, a ktoś nie zasługuje na to, żeby z tego zarobić!   To działa NAJCZĘŚCIEJ tylko dla Ar15, nie możesz już klepnąć po prostu przyzwyczaić się do przytrzymania przycisku.   Jest naprawdę łatwy w użyciu.   Pełny przeczytaj mnie w pobieraniu.   Instrukcje -   Kalkulator Open School Uzyskaj odcisk palca Otwórz generator szkolny Wpisz swojego użytkownika, naciśnij OK wklej swój odcisk palca i usuń wszystko oprócz samego odcisku palca ładuje się plik Registration.ini Open School Calculator jako administrator Naciśnij kilkakrotnie "HOME" Otwórz H1Z1 Jako administrator Cieszyć się   Pobieranie   https:
Reply
Możemy mieć skanowanie antywirusowe?
Reply
Czeka na zatwierdzenie. dzięki.
Reply
Zrobię, źle opublikuję, kiedy wrócę do domu
Reply
Plik zatwierdzony SHA256: School Calculator.exe - 51917514b5eb22bfa84f00953982e2ce2bd367eab45b1aff364fc40c5754ef84 Czy interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. Dzięki za udostępnienie!
Reply
To działa! mimo że jest trochę niestabilny, kliknięcie i przytrzymanie go czasami pozostawia pojedynczy strzał.
Reply
nie działa.
Reply
Ładne działa
Reply
Jakie są szanse na to, że zostanę zbanowany?
Reply
nie działa mi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)