Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#11
Zaczekaj, czy ta cela jest bardzo dokładna dla głowy?
Reply
#12
nie, ponieważ nie używa się kości szkieletu ....
Reply
#13
Zacytować: Napisał Adamx24865 jeśli nie podoba ci się to, co publikuję, po prostu nie komentuj tego postu, ale dzięki Nub za bezużyteczne komentarze nienawidzą. Zgadzam się z Tobą, jednak czekam, nie wiem, ponieważ nie mogę pobrać
Reply
#14
Zacytować: Napisał Adamx24865 jeśli nie podoba ci się to, co publikuję, po prostu nie komentuj tego postu, ale dzięki Nub za bezużyteczne komentarze nienawidzą. Nie nienawidzę BreakerRUSa, ponieważ to on był dla mnie inspiracją, aby zacząć uczyć się, jak działa ten kod i zaczął wprowadzać własne zmiany. Nie widzisz, że biorę jego najnowsze rzeczy i puszczam je dla niego. Lol. Poważnie jednak, miałem przez pewien czas tę miniaturową mapę i to jest sokowirówka pamięci ze względu na rozmiar obrazu. Widzę też, że nie jest to twój pierwszy raz, aby "uwolnić" kogoś innego. http:
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by nubcoder Nie nienawidzę BreakerRUSa, ponieważ to on był dla mnie inspiracją, aby zacząć uczyć się, jak działa ten kod i zaczął wprowadzać własne zmiany. Nie widzisz, że biorę jego najnowsze rzeczy i puszczam je dla niego. Lol. Poważnie jednak, miałem przez pewien czas tę miniaturową mapę i to jest sokowirówka pamięci ze względu na rozmiar obrazu. Widzę też, że nie jest to twój pierwszy raz, aby "uwolnić" kogoś innego. http://www.unknowncheats.me/forum/h1...8-05-15-a.html - Myliłem się, by cię chwalić przed lol. intendo nie przepraszam, dlaczego nie można go zwolnić Dowload Czekam od wczoraj nie mam żadnych hacków zaktualizowanych, nie dlatego, że nie chcą wypuścić ????
Reply
#16
Ten cheat działa bardzo dobrze, ale celbota celuje trochę wysoko, każdy wie, jak to poprawić?
Reply
#17
moja gra staje się czarna? Widzę rzeczy z ESP, ale wszystko inne, po prostu czarne? Ktoś ma rozwiązanie? Dzięki za darmo!
Reply
#18
celowanie nie działa dla mnie, jak mogę powiedzieć, co mam robić plzzz
Reply
#19
Jak korzystać z aibot
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)