Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Triggerbot
#1
Poszukuję wyzwalacza Nie pamiętam nazwy, ale pamiętam, że miał program zwany analizatorem pikselowym, w którym wybrałeś ss i kliknąłeś na środkowy piksel i oddzieliłeś kolory, więc triggerbot wystrzelił evertime, wykrył ten kolor na kursor. Czy Mandai to zrobił?
Reply
#2
Zapytaj o to Lokiego! Tylko ja wiem, że to działa z wolnym celem.
Reply
#3
Tego też szukałem! Loki jest tutaj zabroniony, a ja nie wiem, gdzie go znaleźć.
Reply
#4
Wygląda na to, że mówisz o uniwersalnym wyzwalaczu, który zrobiłem jakiś czas temu. Sprawdź to tutaj. Chociaż nie działa on w wolnym celowaniu (za pomocą klawisza V), ponieważ nigdy nie wymyśliłem, jak przetłumaczyć lokalizację zakresu w pamięci na położenie względne na ekranie. Plus to uczyniłoby to bardzo specyficzną dla gry.
Reply
#5
OK, pobrałem go. Ale kiedy wstawiłem kody x = 512 y = 382 R = 200 i uruchomię to nic się nie dzieje. Czy to ma znaczenie Jeśli używasz myszy USB na laptopie? Również res jest 1024x768 i jego format png. Również w zaktualizowanej wersji. co znaczy R> i R
Reply
#6
Typ myszy, której używasz, nie powinien mieć na nią wpływu, PNG jest również w porządku. Dopóki postępujesz zgodnie z informacjami tutaj, powinieneś być w stanie sprawić, żeby działało. Wartości> i
Reply
#7
Spróbuję, ale jeśli nie mogę go uruchomić, mógłbyś pokazać mi kilka zdjęć. Jestem osobą, która rozumie rzeczy za pomocą efektów wizualnych. Zły post, kiedy skończę
Reply
#8
Trudno jest wykonać cały proces z obrazkami, ponieważ kilka razy może zajść potrzeba wchodzenia lub wychodzenia z trybu pełnoekranowego podczas konfigurowania. Głównym problemem, który powstrzyma to działanie, jest sytuacja, w której wartości X i Y są nieprawidłowe. Jeśli umieścisz grę w trybie okienkowym, możesz mieć więcej szczęścia, ponieważ możesz umieścić okno triggerbota po prawej stronie gry i zobaczyć, czy uzyskasz oczekiwane wartości kolorów. Nie zapominaj także, że w trybie okienkowym lokalizacja okna wpłynie na wartości X i Y!
Reply
#9
Dlaczego czerwony znacznik wyboru ma numer, gdy Czyścisz ma kolor zielony z jedyną wartością? Właśnie wstawiłem jedną wartość, która jest czerwona.
Reply
#10
Cóż, mam ustawione, aby szukać minimalnej czerwieni 180, ponieważ zasięg nie będzie ciemniejszy, gdy celujesz przeciwnika, a maksymalna wartość zielona to 200, ponieważ nie chcę strzelać do przyjaznych jednostek, jeśli ich celuję. To tylko logika - jeśli jedna z zaznaczonych pól wyboru nie jest prawdziwa, to nie kliknie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)