Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót w h1z1
#11
Nie możesz wrócić z tym samym komputerem!
Reply
#12
Zacytować: Napisał FairlightSSD możesz mi pomóc? Jak mogę to zrobić istnieje dosłownie 9000 tutoriali na ten temat, proszę google Zacytować: Nie możesz wrócić z tym samym komputerem! Tak, możesz lol
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by tvssull istnieje dosłownie 9000 tutoriali na ten temat, proszę google Tak, możesz lol z detroidem HWID? ... to nie pozwoli ci zabezpieczyć się przed banem.
Reply
#14
Zacytować: Napisał Super1 z detroidem HWID? ... to nie pozwoli ci zabezpieczyć się przed banem. Grałem przez 2 miesiące na zmianie hwid ...
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by tvssull Grałem przez 2 miesiące na zmianie hwid ... hmm sprawdź ur pm brah
Reply
#16
Byłoby miło, gdybyście się nim podzielili, tutaj.
Reply
#17
nie odpowiedział
Reply
#18
Zacytować: Napisał FairlightSSD nie odpowiedział ponieważ jest to niemożliwe, to dlaczego.
Reply
#19
Zacytować: Napisał Super1 ponieważ jest to niemożliwe, to dlaczego. Nie, świt idzie na te fora i zaczęli banować dla różnych programów hwid więc nie ryzykuję, że mi przykro, tylko google to znajdę ... to naprawdę nie jest takie trudne.
Reply
#20
Właśnie kupiłem grę yestrday i teraz tylko słyszałem, że DayBreaker po prostu kręci się zakazując niewinnych ludzi. Czy po prostu zmarnowałem pieniądze, kupując tę grę? Tak, mam silnik do cheatowania w moim komputerze, ale prawie go nie uruchamiam. Czy mogę odinstalować silnik oszustów i uruchomić grę? Co to jest sugestia ludzi?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)