Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakazy w H1Z1?
Okay, więc zostałem zbanowany za oszukiwanie, skąd mam wiedzieć, czy to HWID Ban
Reply
Przez battleye lub dev? Byłem zbanowany wiele razy i nie ożywiłem hwid, ale mam vpn 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc może mam zakaz IP lub coś takiego wcześniej. Jak opóźniony był zakaz, jakimi oszustami używałeś tylko jakiegoś publicznego płoszenia? lub jak kupiłeś cheat. Tak czy inaczej, gra kosztuje 5 $, więc po prostu daj jeden, nie oszukuj, czy jesteś zbanowany, a jeśli tak, to masz hwidipofery, a także vpns, więc masz się dobrze
Reply
Został zbanowany jak 50 razy (probs więcej tbh z bezpłatnym tygodniem wieków temu) Nigdy nie zmieniono IP, PC itp. Nie ip lub hwid banned Domyślam się, że są albo zbyt głupi, by hwid albo ip ban, albo desperacko dla graczy i pieniędzy
Reply
Byłem ban w h1z1 JS i był to zakaz HWID, wystarczy, że zmienisz HDD lub podrabisz HWID przed uruchomieniem gry i zostaniesz ustawiony.
Reply
Zacytować: Originally Posted by hamdam Byłem ban w h1z1 JS i był to zakaz HWID, wystarczy, że zmienisz HDD lub podrabisz HWID przed uruchomieniem gry i zostaniesz ustawiony. czy mogę użyć volumeID?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Imightcheat666 czy mogę użyć volumeID? użyj czegokolwiek lol
Reply
Ilekroć byłem zbanowany, był to Hwid. Powinieneś po prostu zagrać w nią bezpiecznie, podróbek i zmienić swój ip.
Reply
Zostałem zbanowany tyle razy i nigdy nie miałem zakazu HWID
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Imightcheat666 czy mogę użyć volumeID? Identyfikator woluminu lub identyfikator skrótu działa. Nie jest to zbyt trudne do zrobienia prostego przełącznika hwidera lub spoofer
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Został zbanowany jak 50 razy (probs więcej tbh z bezpłatnym tygodniem wieków temu) Nigdy nie zmieniono IP, PC itp. Nie ip lub hwid banned Domyślam się, że są albo zbyt głupi, by hwid albo ip ban, albo desperacko dla graczy i pieniędzy I nie wypełniasz tak, jakbyś banował szybciej niż inni? Ponieważ zostałem zbanowany wiele razy, nie jestem HWID zbanowany, ale jestem oznaczony flagą HWID lub oznaczony numerem IP, kiedy gram bez hack, nic mi nie jest, kiedy wstrzyknęłam hack, zostałem zbanowany w ciągu 2 dni. Podczas gdy inny użytkownik hack nie ma problemu. Przy okazji próbowałem zmienić mój HWID, sprawdziłem przy pomocy narzędzia WMIC za pomocą polecenia "ścieżka win32_physicalmedia get serialnumber", tylko z powodzeniem zmieniłem 2 ostatnią linijkę kodu. 2 pierwsza linia nie zmienia się ze wszystkim, co próbowałem. Zmiana 2 ostatniej linii kodu, które są zasadniczo zmieniane przez reformowanie okna lub zmieniacza ID woluminu (myślę), wystarczy, aby uzyskać nieflagowane?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)