Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reddit jest zła, że dostajemy tylko tymczasowe zakazy.
http://www.reddit.com/r/h1z1/comment...et_3_day_bans/   Poczekaj, aż dowiedzą się, że wiadomości o zakazie są fałszywe.
Reply
Wszelkiego rodzaju wiadomości?
Reply
Hakerzy nie dostają 3-dniowych zakazów. Specjalna osoba otrzymała 3-dniowy zakaz oszukiwania w strumieniu (ponieważ był streamerem).
Reply
Tak, masz pozwolenie na zbanowanie kolesia lol
Reply
Mam nadzieję, że każdy celujący będzie się pojawiał na stałe i nie dawajcie mi tego "gaduła na forum oszukańczego omgroflbbbq" Używam tylko ESP, nie chcę odstraszyć wszystkich graczy i zrujnować gry dla wszystkich
Reply
sugerując, że ktokolwiek tutaj wart swojej soli, otrzyma zakaz
Reply
Właśnie miałem grupę trzech hakerów atakujących moją bazę, wszyscy krzyczeli "I SEE YOU", "I KILL YOU". Obserwowałem ich przez chwilę, bez słowa ani ruchu. Potem jeden z nich przeleciał pionowo spod podstawy w powietrze nad moją głową. Opróżniłem mój M1911 i on zmarł. Wylogowałem się, ponieważ moje pojemniki zostały już opróżnione przez kogoś innego (lub tę samą grupę) dzisiaj, więc nie obchodziło mnie to. Specjalnie wybrałem niski pop serwer do "pracy" w pokoju. Nie chcę nikogo skrzywdzić, chcę tylko "nauczyć się" zombie z "powodów naukowych".
Reply
Zacytować: Originally Posted by cwizard Ładny link do strony tylko dla członków. Przepraszam, po prostu reg Z przykrością informujemy, że nazwa konta: sHUEZ została zawieszona na 1 dzień (dni) z powodu naruszenia standardów wspólnotowych. Po przejrzeniu naszych rekordów stwierdzono, że jedna z postaci na tym koncie popełniła następujące naruszenia: Oszukiwanie H1Z1 (zawieszenie na 1 dzień - dalsze oszukiwanie spowoduje zakaz). ------ tylko dla esp
Reply
Zacytować: Napisał StealthyXor Mam nadzieję, że każdy celujący będzie się pojawiał na stałe i nie dawajcie mi tego "gaduła na forum oszukańczego omgroflbbbq" Używam tylko ESP, nie chcę odstraszyć wszystkich graczy i zrujnować gry dla wszystkich ^ największy hipokryt z roku 2015 lmao. Oszukiwanie jest oszustwem mojego człowieka, czy jego celbota lub ESP. Powinieneś czuć się słony
Reply
dzięki ESP unikam ludzi, niedźwiedzi, zombie w większości przypadków, więc mogę zbierać i budować, testować, ... aimbots są zawsze używane do ataku i nie ma nic, co ludzie mogliby zrobić przeciwko nim to tam, gdzie jest różnica sprawiają, że gracze legalnie opuszczają lub zmuszają ludzi, którzy grają w konkurencję, aby je pobrać, a także dlatego, że przegrywanie co najmniej 9 na 10 walk nie jest zabawą życie musi być "miłe" i proste w płytkich wodach na powierzchni hm? tak samoochłonny ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)