Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymagający poziom infuzji
#1
Od czasu aktualizacji "Miej gówno tonę XP", jest prawie niemożliwe grać w ogólnodostępnych lobbyach DW bez wpadania w pułapkę przez 100 noobs, którzy nie wiedzą nawet, jak działa Inspire, czy jest jakiś sposób, aby użyć jakiegoś rodzaju Skrypt PostRequire do automatycznego blokowania nie-niesławnych graczy przy dołączaniu do lobby?
Reply
#2
Istnieją wątki związane z czarną listą. Moją sugestią jest wyszukanie tych wątków i zmodyfikowanie obecnego filtra (cokolwiek to może być), aby zablokować wszystkich graczy, którzy nie stali się niesławnymi.
Reply
#3
Lub wiesz ... grać tylko z przyjaciółmi. Nie gram w miejscach, w których nie hostuję, chyba że nie dbam o grę.
Reply
#4
Myślę, że byłoby wspaniale, gdyby był skrypt, który rozszerzyłby uprawnienia lobby do kontroli nad poziomami infami. Nie sądzę, że byłoby to zbyt trudne. W zasadzie można tylko powielić funkcjonalność dla reputation_permission, ale zamiast tego wskazuje to infomy.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by 420MuNkEy Myślę, że byłoby wspaniale, gdyby był skrypt, który rozszerzyłby uprawnienia lobby do kontroli nad poziomami infami. Nie sądzę, że byłoby to zbyt trudne. W zasadzie można tylko powielić funkcjonalność dla reputation_permission, ale zamiast tego wskazuje to infomy. To prawda, ale problem z otrzymaniem noob V-100 wciąż trwa. Chociaż podoba mi się twoje myślenie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)