Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pirate Perfection v15
#1
Pirate Perfection v15
Reply
#2
Fajnie, wypróbuję to jak najszybciej.
Reply
#3
Łał po prostu łał
Reply
#4
PP nie od kapitana piratów? o_O
Reply
#5
Hahaha, wiedziałem, że wyrzucenie PPv14 może spowodować zabawne wyniki. Dzięki za publikację. Zacytować: dodano obfuskację do plików luac, aby zabawiać się kopiowaniu
Reply
#6
Uwielbiam to, kiedy Pirat strzela do mnie (Odwraca moje imię). Właściwa poprawka w zakreślaczu Framing Frame Day 3? O czym on do diabła mówi? lol. Nie naprawił głupiego bzdura. Kod Harfatus jest taki sam jak mój, z wyjątkiem mojego jest krótszy. lol Muszę pokochać, że nie przypisał mi nawet uznania za kodeks dotyczący nieskończonych ruchów zakładników. Bardzo mi się podobało, że nie przyznał się do tego, że hejoro i ja przejęliśmy część CarryStackera. Również jestem gotów się założyć, że ukradł mój skrypt z Job Menu ... typowy.
Reply
#7
Czy ktoś wie, gdzie znaleźć bezpieczne worki na bity pieniężne?
Reply
#8
Zacytować: Napisał Maelform Czy ktoś wie, gdzie znaleźć bezpieczne worki na bity pieniężne? Było coś w kodzie źródłowym, myślę, że może to być poprawka danych
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierredjays W jednym z jego fuking luac Hmm, szkoda, stwierdziłem, że zabawnie jest zabezpieczyć torbę na ciało, nawet jeśli są prawie nic nie warte, przynajmniej te narządy będą warte czegoś na czarnym rynku = P Byłoby fajnie, gdyby ktoś mógł wyrwać go z luaca, nie pamiętam, żeby Harfatus był zwolennikiem zaciemnionego kodu.
Reply
#10
Zacytować: Napisał Maelform Hmm, szkoda, stwierdziłem, że zabawnie jest zabezpieczyć torbę na ciało, nawet jeśli są prawie nic nie warte, przynajmniej te narządy będą warte czegoś na czarnym rynku = P Byłoby fajnie, gdyby ktoś mógł wyrwać go z luaca, nie pamiętam, żeby Harfatus był zwolennikiem zaciemnionego kodu. Jestem w trakcie przygotowywania samouczka "Jak dekompilować LUAC". Już uczyłem @ droidaka, jak to zrobić. Więc bądź cierpliwy. Powinien go wydać za jeden dzień.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)