Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Payday 2 na 17
#11
Nie wiadomo, czy łata uszkodzi hak, czy przestanie go robić, czy cokolwiek innego. Ponownie, Overkill dodaje wykrywanie anty cheat, jak robi hoxhud, więc możesz równie dobrze zwrócić uwagę na anty oszustów hoxhuds, a nie na przesady. Ale co do haka, jutro jest wielki dzień bankowy!
Reply
#12
Out!
Reply
#13
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie DaLexy Out! Bez gówna! lol. Każdy, kto ma konto parowe, może to zrozumieć.
Reply
#14
Powodem, dla którego byłam paranoikiem, była aktualizacja ... Czy to było niemiły? Nie pamiętam, który to był. To przestarzały hak na kilka dni. Nie żebym narzekał, był to dla mnie tylko "stresujący" okres. Ponieważ nie wiem, jak działa hak.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by LizValois Powodem, dla którego byłam paranoikiem, była aktualizacja ... Czy to było niemiły? Nie pamiętam, który to był. To przestarzały hak na kilka dni. Nie żebym narzekał, był to dla mnie tylko "stresujący" okres. Ponieważ nie wiem, jak działa hak. To nie jest wielka sprawa, lol. Po prostu musisz płynąć z prądem.
Reply
#16
hak wciąż działa I ... 1 broń 10 modyfikacji broni 1 mapa = 6,99 USD? lol EDYCJA: Dodali "nowy" faworyzuje system dla nowej mapy. możesz wybrać tylko tę mapę, a nie odblokować wszystkiego. może potrzebujemy źródła U30, żeby sobie z tym poradzić.
Reply
#17
Zacytować: Napisał Tiberi hak wciąż działa I ... 1 broń 10 modyfikacji broni 1 mapa = 6,99 USD? lol EDYCJA: Dodali "nowy" faworyzuje system dla nowej mapy. możesz wybrać tylko tę mapę, a nie odblokować wszystkiego. może potrzebujemy źródła U30, żeby sobie z tym poradzić. Oni ogłosili to wszystko wczoraj, lol. Dzięki za publikację.
Reply
#18
Nie działa i wygląda na to, że zainstalowali system anticheat (mój program antywirusowy zablokował to lol). Czy wiecie, czy istnieje ryzyko, że zostaniecie zbanowani podczas uruchamiania gry za pomocą skryptów lua? (Doskonałość piracka na przykład)
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by weydmar Nie działa i wygląda na to, że zainstalowali system anticheat (mój program antywirusowy zablokował to lol). Czy wiecie, czy istnieje ryzyko, że zostaniecie zbanowani podczas uruchamiania gry za pomocą skryptów lua? (Doskonałość piracka na przykład) Żadnego anty-cheata z mojej strony. Nie wydali jednak dziennika zmian, więc zobaczymy.
Reply
#20
Zacytować: Originally Posted by weydmar Nie działa i wygląda na to, że zainstalowali system anticheat (mój program antywirusowy zablokował to lol). Czy wiecie, czy istnieje ryzyko, że zostaniecie zbanowani podczas uruchamiania gry za pomocą skryptów lua? (Doskonałość piracka na przykład) Czekaj, co? O.o Jak nazywa się plik, który blokuje twój program antywirusowy?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)